کد خبر : 111576       تاریخ : 1398/09/24 08:53:18
نمی‌دانیم به کجا باید اعتراض کنیم
سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر:

نمی‌دانیم به کجا باید اعتراض کنیم

پیغام: خداکرم ایزدپناه بعد از شکست ۴ بر یک مقابل استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت:‌ داوری که امروز قضاوت کرد در تبریز مقابل ماشین‌سازی سه پنالتی علیه ما گرفت که دوتای آن پنالتی نبود.

پیغام: خداکرم ایزدپناه بعد از شکست ۴ بر یک مقابل استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت:‌ داوری که امروز قضاوت کرد در تبریز مقابل ماشین‌سازی سه پنالتی علیه ما گرفت که دوتای آن پنالتی نبود.

به گزارش «پیغام» به نقل از فوتبال بوشهر؛ وی ادامه داد: دو پنالتی نیمه اول ما را به راحتی نادیده گرفتند و مسیر بازی را تغییر دادند. تمام کارشناسان پنالتی‌های ما را تأیید کردند اما متأسفانه کمیته داوران هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند.

سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: چرا برای بازی به این سنگینی این داور را انتخاب کردند؟ از طرفی بدون اطلاع ما روز و سپس ساعت بازی را تغییر دادند نمی‌دانیم به کجا باید اعتراض کنیم.

غلامعلی‌تبار: چرا تمام اشتباهات سهوی داوری به ضرر ما می‌شود/ هیچکس نگاهی به ما نمی‌کند

مرتضی غلامعلی‌تبار بعد از شکست ۴ بر یک مقابل استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت:‌ نمی‌دانیم به چه کسی پناه ببریم. ۳ امتیاز این بازی می‌توانست کمک زیادی به ما کند اما وقتی امتیازات را از دست می‌دهیم کارمان هم سخت‌تر می‌شود.

وی ادامه داد: متأسفانه با این بضاعت ته جدول هیچکس به ما نگاه نمی‌کند ششمین یا هفتمین دیداری است که تصمیمات داوری روی نتیجه بازی‌های ما تأثیرگذار است. به تمام داوران احترام می‌گذاریم اما نمی‌دانم چرا تمام اشتباهات سهوی به ضرر ما می‌شود.

بازیکن تیم فوتبال شاهین بوشهر خاطرنشان کرد: نمی‌دانم حرف‌های‌مان را به کجا بزنیم چرا اشتباهات داوری یک بار هم به سود ما نبوده است.

مالکی: همین داور دو پنالتی اشتباه مقابل ماشین‌سازی علیه ما گرفت

حسین مالکی بعد از شکست ۴ بر یک مقابل استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت:‌همین داور در دیدار مقابل ماشین‌سازی در تبریز دو پنالتی اشتباه علیه ما گرفت نمی‌دانم درباره داوران چه بگوییم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا گلی که  زد توسط او به ثمر رسید یا گل به خودی بود، گفت: نمی‌دانم من ضربه را زدم و با برخورد به پای مدافع استقلال وارد دروازه شد.

بازیکن تیم فوتبال شاهین بوشهر درباره خطای هند چشمی که کارشناسان عنوان کرده اند پنالتی نبوده است، تصریح کرد: واقعاً پنالتی نبود؟ شاید چون برای شاهین بوده گفته‌اند پنالتی نیست، اگر برای استقلال بود حتماً پنالتی می‌گرفتند.

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111576

نظـــرات شمـــا