کد خبر : 111981       تاریخ : 1398/10/23 10:00:14
بلایی که بطری پلاستیکی بر سر مار کبرا آورد+فیلم

بلایی که بطری پلاستیکی بر سر مار کبرا آورد+فیلم

در این مطلب با انتشار ویدئویی به این واقعیت اشاره خواهد شد که آلوده کردن محیط زیست چه بلایی بر سر جانوران می‌آورد.

به گزارش«پیغام»به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که بطور گسترده  در شبکه اجتماعی توئیتر در حال انتشار است  نقش بطری‌های پلاستیکی را در آلودگی محیط زیست به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که ابتدا توسط " پَروین کاسوان"، مامور اداره جنگلبانی هند منتشر شد یک مار کبرا را در حالی که بطری پلاستیکی بزرگی را از دهانش خارج می‌کند نشان می‌دهد.

در این ویدئوی ۴۸ ثانیه این مار در حالی که تلاش می‌کند تا به شکلی دردناک بطری بلعیده شده را از دهان خود بیرون بیاورد دیده می‌شود. این ویدئو تعدادی از افراد محلی را نیز در اطراف این جانور نشان می‌دهد. ظاهرا این مار با طعمه فرض کردن بطری اقدام به بلعیدن آن کرده بود. هنوز مکان دقیق تهیه این ویدئو در هند مشخص نشده است.

آقای کاسوان با درج کپشنی این ویدئو را در توئیتر خود به اشتراک گذاشت. او در این کپشن نوشت: «مشاهده کنید تنها یک بطری پلاستیکی چطور بر حیات وحش و زندگی سایر گونه‌ها تاثیر می‌گذارد. این یک مار کبرا بود که توانست آن را از بدن خود خارج کند. اگر حیوان دیگری بود از درد جانش را از دست می‌داد.»

انتشار این ویدئو با بازخورد کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «بسیار دردناک بود. نیازمند عمل هستیم.» کاربر دیگری نوشت: «خدا رو شکر این جانور توانست بطری را از بدنش خارج کند. یک زندگی روی زمین نجات یافت.»

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111981

نظـــرات شمـــا