کد خبر : 113679       تاریخ : 1398/12/24 12:33:16
تا اطلاع ثانوی برای تولید الکل نیاز به هیچگونه مجوزی از سوی سازمان صمت نمی باشد

تا اطلاع ثانوی برای تولید الکل نیاز به هیچگونه مجوزی از سوی سازمان صمت نمی باشد

پیغام: معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: بمنظور تسریع درجلوگیری ازانتشار ویروس کرونا ؛ برای تولید الکل درواحد های صنعتی ؛ تا اطلاع ثانوی نیاز به هیچگونه مجوزی از سوی سازمان صمت نمی باشد.

پیغام: معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: بمنظور تسریع درجلوگیری  ازانتشار ویروس کرونا ؛ برای تولید الکل درواحد های صنعتی ؛ تا اطلاع ثانوی  نیاز به هیچگونه مجوزی از سوی سازمان صمت نمی باشد.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر؛ حسن بحرینی در این خصوص افزود:طبق تصمیمات ستاد مقابله با کرونا دروزارت صنعت،معدن وتجارت مبنی بر اعلام آمادگی برخی از صنایع برای تولید الکل با توجه به ضرورت تامین نیاز این کالا ، تا اطلاع ثانوی هیچ گونه مجوزی برای تولید الکل از سوی این سازمان نیاز نمی باشد.

 بحرینی با اشاره به مصوبه ستاد مقابله با کرونا در وزارت صنعت، معدن و تجارت و با توجه به اعلام آمادگی برخی از واحدهای تولیدی برای تولید الکل مورد نیاز کشورو استان یاداورشد: تولید الکل بدون مجوز در واحدهای تولیدی امکان پذیر است.

 معاون سازمان صنعت،معدن و تجارت استان عنوان کرد: طبق ابلاغیه مذکور الکل تولیدی با هماهنگی دانشگاه‌ علوم پزشکی استان عرضه خواهد شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113679

نظـــرات شمـــا