کد خبر : 113680       تاریخ : 1398/12/24 12:36:33
شماره گذاری پلاک خودورها زوج وفرد شد

شماره گذاری پلاک خودورها زوج وفرد شد

پیغام: رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: به منظور پیشگیری از گسترش بیماری کرونا و جلوگیری از ازدحام مراجعه کنندگان در پلیس راهور و مراکز تعویض پلاک، ارائه خدمات شماره گذاری خودرو در استان از امروز (شنبه ۲۴ اسفند) به صورت زوج و فرد انجام می‌گیرد.

به گزارش «پیغام»؛ سرهنگ قدرت الله کشکولی افزود: آن دسته از افرادی که نخستین رقم سمت چپ شماره پلاک خودروشان زوج است، روز‌های زوج (روز شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) و آن دسته از اشخاصی که نخستین رقم سمت چپ شماره پلاک خودرو شان فرد است روز‌های فرد (یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه) برای دریافت خدمات شماره گذاری و نقل و انتقال به مراکز تعویض پلاک و پلیس راهور تابعه مراجعه کنند.

او ادامه داد: برای عمل به توصیه‌های بهداشتی به شهروندان توصیه می‌شود؛ چنانچه ضرورتی برای نقل و انتقال خودرو وجود ندارد، آن را به سال جدید موکول کنند.

رئیس پلیس راهور استان بوشهر بیان کرد: بر اساس ابلاغیه صادر شده، چنانچه در این ایام اعتبار گواهینامه رانندگی افراد منقضی شود و یا معاینه فنی وسایل نقلیه پایان یافته و یا رو به پایان باشد، نیازی به تمدید اعتبار گواهینامه و گرفتن برگ معاینه فنی جدید تا پانزدهم اردیبهشت سال ۱۳۹۹ نیست و در این زمینه در بازه زمانی اعلام شده جریمه نخواهند شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113680

نظـــرات شمـــا