کد خبر : 113730       تاریخ : 1399/01/14 15:16:14
 خط اتوبوسی استان بوشهر در تمام مسیرها تعطیل است

خط اتوبوسی استان بوشهر در تمام مسیرها تعطیل است

پیغام: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهرگفت: خط اتوبوسی از این استان در تمام مسیرها برای تضمین سلامتی شهروندان تعطیل است.

 

به گزارش «پیغام»؛ حمیدرضا علم در گفت‌وگو با تسنیم ، با بیان اینکه مقابله با ویروس کرونا رسالت و وظیفه همگانی در سطوح مختلف جامعه است اظهار داشت: اداره کل پایانه و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر ضمن ضدعفونی پایانه‌های مسافری نسبت به تعطیلی خطوط بین استانی و شهری اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه خط اتوبوسی استان بوشهر در تمام مسیرها تعطیل است گفت: در راستای شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا خط ناوگان اتوبوسی در تمام مسیرها از استان بوشهر به سایر نقاط کشور تعطیل است و تنها روزانه 2 دستگاه اتوبوس برای انتقال کالاهای پزشکی و همراهان مریض از بوشهر به شیراز تردد می‌کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر تعطیلی خدمات ناوگان اتوبوسی و مسافری را در راستای مقابله با ویروس کرونا دانست و افزود: پیرو مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری ویروس کرونا و برای تضمین سلامتی شهروندان، فعالیت ناوگان اتوبوسرانی در تمامی خطوط تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

علم، از کاهش تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: پس از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ترد خودروها در محورهای جاده‌ای استان بوشهر روند کاهشی داشته است.

وی تصریح کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده میزان تردد خودروها در محورهای مختلف مواصلاتی استان بوشهر در ایام تعطیلات نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه کاهش چشمگیری یافته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر با قدردانی از همکاری مردم از پرهیز از تردد برای مقابله با ویروس کرونا خاطر نشان کرد: در راستای ممنوعیت سفر و فاصله‌گذاری اجتماعی برای شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا، تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان بوشهر در 13 فروردین نسبت به مدت مشابه سال گذشته 90 درصد کاهش یافت.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113730

نظـــرات شمـــا