کد خبر : 115557       تاریخ : 1399/04/16 11:38:39
 تخلف‌های تیم استقلال تهران به فدراسیون گزارش شد
رئیس هیات فوتبال استان بوشهر:

تخلف‌های تیم استقلال تهران به فدراسیون گزارش شد

پیغام: رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: همه تخلف‌های تیم فوتبال استقلال تهران برای حضور نیافتن در شهر جم و دیدار با تیم پارس جنوبی به فدراسیون فوتبال گزارش شد.

به گزارش«پیغام»، امیرحسین محتشم در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اجازه نمی‌دهیم حق فوتبال استان بوشهر ضایع شود زیرا  اقدام غیرحرفه‌ای تیم استقلال تهران برای نیامدن به شهرستان جم و دفاع غیرکارشناسی از این تیم توسط عده‌ای محدود در بدنه وزارت ورزش، غیرقابل دفاع است.
وی اضافه کرد: از روز گذشته که به دلایل واهی و غیر اثبات شده، تیم استقلال تهران حاضر به آمدن به شهرستان جم برای دیدار مقابل تیم پارس جنوبی جم نشد، ابتدا به شکل تلفنی و سپس از طریق مکاتبات رسمی به وضعیت پیش آمده اعتراض و از کلیت فوتبال استان بوشهر دفاع کردیم.

محتشم ادامه داد: قصد نداریم که پیش داوری کنیم اما چیزی که محتمل است حاضر نشدن تیم استقلال تهران در شهرستان جم استان بوشهر نه مربوط به مسائل پزشکی و بیماری کرونا بلکه تابع مسائل دیگر است.

وی عنوان کرد: بر اساس رایزنی‌های انجام شده با سرپرست فدراسیون فوتبال و مرکز ارزیابی‌های پزشکی و بازتوانی فوتبال ایران( ایفمارک)، قرار بود که تیم استقلال تهران با یک پرواز چارتر صبح روز یکشنبه وارد استان بوشهر شود که درعمل انجام نشد.
محتشم یادآور شد: علاوه بر اطلاع رسانی به فدراسیون فوتبال مکاتباتی نیز با کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال انجام شد و به هیچ عنوان حقوق تضییع شده تیم فوتبال پارس جنوبی جم را رها نمی‌کنیم.

بازی تیم‌های استقلال و پارس جنوبی جم مقرر بود یکشنبه شب ساعت ۲۱ به میزبانی جم برگزار شود که به دلیل حضور نیافتن استقلالی‌ها در جم، این بازی لغو شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115557

نظـــرات شمـــا