کد خبر : 115577       تاریخ : 1399/04/16 13:34:14
برای نجات شاهین؛ کریمیان باید میشو شود

برای نجات شاهین؛ کریمیان باید میشو شود

پیغام: روند امتیازگیری خوب شاهین شهرداری بوشهر که در دور برگشت آغاز شده بود در دو بازی اخیر این تیم بعد از دوران کرونایی ادامه پیدا نکرد.

به گزارش«پیغام»؛ با این روند شاهین کار سختی برای بقاء پیش رو خواهد داشت به خصوص که الان در قعر جدول قرار دارد. شاهین بعد از دو امتیاز حساسی که در بازی با نفت مسجد سلیمان از دست داد در برابر پرسپولیس 10 نفره هم کار از پیش نبرد و در نهایت دست خالی میدان را ترک کرد.

اگر امتیاز دهی در چنین بازی هایی با این بهانه که حریف مدعی قهرمانی است یا حرف هایی از این دست توجیه شود شاهین دیگر شانسی برای ادامه حضور در جمع تیم های لیگ برتری نخواهد داشت. واقعیت این است که شاهین در خطر سقوط به دسته پایین تر قرار دارد و باید حتی در بازی با تیم های مدعی برای گرفتتن امتیاز بازی کند.

مهرداد کریمیان برای اینکه شاهین را در جدول بازی ها نگه دارد باید همانند میشو مربیگری کند. تیمش باید هم در دفاع تیمی پرتعداد باشد و در هم در حمله تیمی و ازهمه مهمتر با روحیه و با انگیزه برای کسب سه امتیاز بازی کند. مهرداد که این مسئولیت سخت را به دوش گرفته اگر تبدیل به فرشته نجات شاهین شود آینده خوبی را برای مربیگری اش رقم خواهد زد. در غیر اینصورت اعتماد دوباره به او به عنوان سرمربی حتی از سوی شاهین هم سخت است.

فوتبال ادامه دارد و البته شاهین هنوز برای بقاء در جمع تیم های لیگ برتری امید دارد اما این امید زمانی زنده خواهد شد که شاهد تغییر روند شاهین در بازی های پیش رو باشیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115577

نظـــرات شمـــا