کد خبر : 120255       تاریخ : 1399/08/10 09:59:48
تاکنون ۷۰۵ هم استانی براثر ابتلا به کرونا در جان باختند
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر :

تاکنون ۷۰۵ هم استانی براثر ابتلا به کرونا در جان باختند

پیغام: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر تا تاریخ جمعه ۹ آبان ماه ۲۶۳ نفر است.

به گزارش«پیغام»؛ دکتر سعید کشمیری گفت: در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۴۱ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۱۲ مورد به کرونا قطعی است.

وی بابیان اینکه در حال حاضر ۴۸ بیمار در بخش‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند، افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه ۱۶ نفر در وضعیت تنفس با دستگاه قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در ۹ آبان ماه تأیید و اعلام شد گفت: متأسفانه یک آقای ۷۸ ساله باسابقه فشارخون بالا براثر ابتلا به کرونا جان خود را ازدست‌داده.

وی ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۷۰۵ هم استانی براثر ابتلا به کرونا جان خود را ازدست‌داده‌اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۳۷ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: در حال حاضر به‌غیراز استفاده از ماسک، یکی از مؤثرترین راه‌ها برای کاهش ابتلا در فضاهای سربسته باز گذاشتن پنجره‌ها است


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120255

نظـــرات شمـــا