کد خبر : 124742       تاریخ : 1399/12/10 13:48:19
حساس کردن مردم نسبت به سرنوشت خود ضروری است

حساس کردن مردم نسبت به سرنوشت خود ضروری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در این شرایط حساس که دشمن به دنبال دلسرد کردن جامعه از نظام و انقلاب است، حساس کردن جامعه نسبت به سرنوشت خود ضروری و مهم است.

به گزارش «پیغام»؛ به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، محمد تقی ایرانی در آئین تودیع و معارفه بخشدار چاه مبارک و معاون سیاسی فرمانداری عسلویه اظهار داشت: با توجه به درپیش بودن برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، فشارها و بحران‌های بین‌المللی که امروز بر ملت وارد می‌شود، نباید باعث شود که مسئولیت سیاسی و این اولویت مهم را فراموش کنیم چون در این شرایط حضور مردم در عرصه انتخابات بسیار مهم و تعیین کننده‌‍ است.

وی ادامه داد: حضور مردم در عرصه انتخابات فضای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی را تعریف می‌کند و کاهش میزان مشارکت که از هدف‌های مهم دشمن و زنگ خطری است که باید به آن توجه شود.

ایرانی اظهار داشت: دردهای مزمن جامعه با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای درمان می‌شود و همه مسئولان و دست اندرکاران امر انتخابات در استان بوشهر مطابق با تقویم تعریف شده در حال آماده سازی مقدمات و زیرساخت‌های لازم برای برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات پیش رو هستند.

وی اضافه کرد: در همین ارتباط دوره‌های آموزشی مختلفی برای عوامل و هیات‌های اجرایی و نظارت، فرمانداران، بخشداران و سایر عوامل اجرایی در حال برگزاری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به شرایط پیچیده حوزه بین‌المللی گفت: ایران کشوری با حاکمیت جمهوری اسلامی و برمبنای اراده ملت اداره می‌شود و استراتژی آن عزت، پایبندی به اسلام، آزادی خواهی، استقلال، پایمردی و مقاومت است و این شرایط بین المللی چیزی را برای ما عوض نمی‌کند و آنچه باید عوض شود، سیاست‌های آمریکا است.

ایرانی با اشاره به برجام تاکید کرد: براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب رفع همه تحریم‌ها علیه ایران از سوی آمریکا، اروپا و ۱+۵ در حوزه برجام به عنوان یک اصل باید انجام شود.

وی افزود: ملت ایران تاکنون در مقابل سیاست‌های استکباری آمریکا مقاومت کرده‌است و بعد از آن نیز با پیروی و مطابق فرامین رهبر معظم انقلاب ایستادگی می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به شیوع ویروس کرونا در دنیا و کشور ادامه داد: با وجود تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار جهانی علیه ملت ایران و شرایط سخت اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، دولت توانسته با وحدت و انسجام این بیماری را مدیریت کند و امروز به غیر از خوزستان مابقی استان‌ها شرایط تثبیت شده‌ای دارند.

ایرانی ادامه داد: با توجه به همسایگی بوشهر با خوزستان برای تامین سلامت مردم، مرزهای شمالی این استان بسته شده‌ است.

در این آیین حسین طاهری نیا به عنوان معاون سیاسی فرمانداری عسلویه و مال الله احمدی به عنوان بخشدار چاه مبارک معارفه شدند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124742

نظـــرات شمـــا