کد خبر : 124833       تاریخ : 1399/12/18 10:01:10
قتل پیرمرد ۶۹ساله در روستای هلیله بوشهر

قتل پیرمرد ۶۹ساله در روستای هلیله بوشهر

رییس پلیبس آگاهی استان از دستگیری متهم قتل پیرمرد ۶۹ ساله در روستای هلیله خبر داد.

به گزارش«پیغام»؛ سرهنگ جوشن سهرابی گفت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر یک مورد فوت مشکوک در بیمارستان شهدای خلیج فارس ماموران گشت کلانتری ۱۴ تنگک به بیمارستان مراجعه و مشخص شد، فردی ۶۹ ساله ساکن روستای هلیله بر اثر جراحت چاقو در بیمارستان فوت کرده است.

سرهنگ سهرابی عنوان داشت: دختر مقتول به کارآگاهان پلیس اظهار داشت در منزل بودم که پسر ۶ ساله ام مراجعه و اعلام نمود که پدربزرگش در کوچه افتاده که بلافاصله به محل رفتم و به همراه پسر عمویم پدرم را به بیمارستان انتقال دادیم که به علت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با قاضی ویژه قتل پرونده جهت رسیدگی به پلیس آگاهی ارجاع و در اولویت کار کارآگاهان قرارگرفت و با بررسی های انجام شده مشخص گردید که موضوع وقوع قتل بوده است.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلین احتمالی در دستور کار قرار گرفت و با رصد اطلاعاتی و بررسی های میدانی متهم به قتل به نام “ج-ح” شناسایی و با همکاری عوامل کلانتری ۱۴ تنگک و یگان امداد شهرستان بوشهر دریک عملیات غافلگیرانه در منزلش دستگیر شد.

سرهنگ کاراگاه سهرابی تاکید کرد: با انجام تحقیقات فنی و کشف دسته کارد آشپزخانه (الت قتاله) از منزل متهم، وی به ارتکاب قتل با انگیزه اختلافات شخصی اعتراف کرد و روانه زندان شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124833

نظـــرات شمـــا