کد خبر : 154564       تاریخ : 1402/03/17 15:30:15
اولین واکنش سا پینتو به اتفاقات جنجالی بازی با پرسپولیس

اولین واکنش سا پینتو به اتفاقات جنجالی بازی با پرسپولیس

مربیان در لحظات حساسی که تیم‌شان گل می‌زند برای جشن شادی به زمین می‌آیند و من هم همین کار را کردم و نمی‌دانم چرا من باید اخراج می‌شدم؟ چون بازی با پرسپولیس بود؟!

به گزارش «پیغام» به نقل از فرارو، ریکاردو سا پینتو سرمربی جنجالی استقلال که اخیرا با محرومیتی ۴ ماهه از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مواجه شده گفت و گویی با روزنامه فرهیختگان داشته که درباره اتفاقات بازی با پرسپولیس، درگیری اش با داور و هواداران باشگاه رقیب صحبت کرده است. او تمامی مواردی که درباره اش عنوان شده را رد کرده و معتقد است کاری نکرده که مستحق کارت قرمز و بعد هم محرومیت ۴ ماهه باشد. بخشی از حرف‌های او را در زیر می‌خوانید.

بازی دربی در حالی برگزار شد که من در جریان بازی احساس می‌کردم داور کوتاه‌قامتی که در کنار زمین است در تمام مدت بازی به من فشار می‌آورد. البته، چون اسم این داور را نمی‌دانم وی را کوتاه‌قامت خطاب قرار می‌دهم و اصلا قصد بی‌احترامی و توهین به او را ندارم.

وقتی داشتم به داور بازی اعتراض می‌کردم احساس کردم آن مرد کوتاه‌قامت دارد به من می‌خندد و انگار خیلی خوشحال بود که باعث اخراج من شده است. به همین خاطر به سمت او رفتم و به وی گفتم تو با گزارش اشتباهی که به داور دادی باعث شدی تا اخراج شوم.

مربیان در لحظات حساسی که تیم‌شان گل می‌زند برای جشن شادی به زمین می‌آیند و من هم همین کار را کردم و نمی‌دانم چرا من باید اخراج می‌شدم؟ چون بازی با پرسپولیس بود؟!

برخی فقط نوشتند که ساپینتو بطری پرت کرده و به واسطه آن هم ۴ ماه من را محروم کردند این در شرایطی است که ابتدا من را با بطری زدند و به سمتم حمله کردند و افراد مقابل توهین را شروع کردند.

من به کسی کاری نداشتم و فقط به من حمله کردند و من هم جواب حمله آن‌ها را دادم. حالا در چنین وضعیتی نمی‌دانم چرا باید ۴ ماه محروم شوم. از این موضوع واقعا شگفت‌زده‌ام. احساس می‌کنم هم کارت قرمزم بی‌دلیل بود و هم این رای که صادر شده است. شاید هم این رای را دادند تا کارت قرمزی که دادند را توجیه کنند. مگر من چه کاری کردم که استحقاق این محرومیت را داشته باشد؟ این رای کاملا غیرمستدل و غیر‌منطقی است و اصلا قابل درک و پذیرش نیست. چرا باید ۴ ماه محروم شوم؟ چون به سمتم بطری پرت کردند و به من توهین و حمله کردند؟! من فقط از خودم دفاع کردم.

شکستن شیشه‌های هتل؟! این حرف‌ها خنده‌دار و زشت است. نمی‌دانم چرا به چنین مسائلی حالا که در ایران نیستم پرداخته می‌شود. چرا تا روزی که در ایران بودم این حرف‌ها را نمی‌زدند و این اخبار را منتشر نمی‌کردند؟ شاید هم برخی افراد نمی‌خواهند من در استقلال بمانم و به کارم ادامه بدهم. البته من به خوبی این افراد را می‌شناسم و قبلا هم شاهد شیطنت‌ها و توطئه‌های آن‌ها در طول فصل گذشته بودم. آن‌ها هر کاری کردند تا من از استقلال بروم تا شاید به برخی از اهداف‌شان برسند. این‌ها همه شایعاتی هستند که برخی اذهان بیمار درست می‌کنند و اصلا قصد ندارم بیشتر از این درباره‌اش صحبت کنم.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=154564

نظـــرات شمـــا