کد خبر : 167039       تاریخ : 1402/12/07 11:19:36
عکس/ تایید ادعای جنجالی خیابانی توسط عابدزاده با انتشار یک عکس

عکس/ تایید ادعای جنجالی خیابانی توسط عابدزاده با انتشار یک عکس

احمدرضا عابدزاده تصویری از خودش در کنار جواد خیابانی در اینستاگرام منتشر کرد.

پیغام: طی ۴۸ ساعت گذشته این شایعه مطرح شده که فیفا نسبت به پرونده محمد محبی و شکایت باشگاه سانتا کلارا از استقلال به خاطر قضیه پرداخت بخش دوم سهم این باشگاه پرتغالی از بابت حضور قرضی محبی در جمع آبی‌پوشان ورود کرده و این مسئله می‌تواند رقم گزافی به باشگاه استقلال تحت عنوان جریمه تحمیل کند.

به گزارش«پیغام» به نقل از خبر ورزشی؛ احمدرضا عابدزاده بدون تردید یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است. ستاره ای که سالها پس از خداحافظی از فوتبال همچنان از محبوبیت بالایی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد.

جواد خیابانی گزارشگر فوتبال در یکی از برنامه های شبکه های خانگی ادعا کرد پیش از بازی ایران و آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه با عابدزاده درگیری لفظی پیدا کرد. عابدزاده به دلیل مصدومیت بازی اول ایران مقابل یوگوسلاوی را از دست داده بود و مشخص نبود بتواند مقابل آمریکا بازی کند. خیابانی در گزارش خود از وضعیت عابدزاده گفت و مدعی شد او به دیدار مقابل آمریکا نخواهد رسید. همین ادعای خیابانی باعث درگیری بین او و عابدزاده شد. گرچه خیابانی بعدش گفت پس از آن اتفاق رابطه او و خیابانی خوب شد و دوستان بسیار صمیمی هستند.

عقاب آسیا در راستای تایید صحبتهای خیابانی، تصویری از خودش در کنار این مجری و گزارشگ فوتبال منتشر کرد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=167039

نظـــرات شمـــا