کد خبر : 167047       تاریخ : 1402/12/07 13:30:15
جشن نیکوکاری در استان بوشهر برگزار می شود

جشن نیکوکاری در استان بوشهر برگزار می شود

پیغام: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در آستانه سال نو با برگزاری جشن نیکوکاری با هدف کمک به خانواده‌های نیازمندان به استقبال بهارمی رویم.

به گزارش «پیغام»؛ عباس روشن  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۴ اسفند ماه، سالروز تأسیس کمیته امداد و آغاز هفته احسان و نیکوکاری، ۱۶۹ پایگاه جشن نیکوکاری در معابر اصلی شهرهای استان، بیش از ۱۵۰ مرکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد سراسر استان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نوع‌دوست برای کمک به نیازمندان در آستانه شب عید هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر افزود: همچنین در روز ۱۴ اسفند همزمان با سراسر کشور زنگ جشن احسان و نیکوکاری در مدارس استان با همکاری آموزش و پرورش نواخته می‌شود تا دانش‌آموزان نیازمند از کمک‌های نقدی و غیر نقدی سایر دانش‌آموزان برخوردار، بهره مند شوند.

روشن خاطر نشان کرد: برای این منظور ۸۰ هزار پاکت جشن نیکوکاری در سطح مدارس استان بوشهر توزیع شده است و به گونه‌ای برنامه ریزی شده تا در تاریخ ۱۴ اسفند همزمان با نواختن زنگ نیکوکاری جمع آوری شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به بازه زمانی جشن نیکوکاری گفت: پایگاه‌ها، دفاتر و مراکز نیکوکاری از ۱۴ اسفند الی ۲۹ اسفند آماده دریافت کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری هستند.

روشن اعلام کرد: هم استانی می‌توانند با استفاده از شیوه‌های مشارکتی جدید در جشن نیکوکاری به صورت شماره کارت مجازی حساب کمیته امداد استان و یا از طریق شماره گیری کد دستوری اعلام شده کمک‌های خود را برای کمک به نیازمندان در آستانه شب عید واریز کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=167047

نظـــرات شمـــا