کد خبر : 167068       تاریخ : 1402/12/08 11:13:02
احتمال بازگشت مهدی قایدی به استقلال؛ نزدیک به صفر

احتمال بازگشت مهدی قایدی به استقلال؛ نزدیک به صفر

با توجه به ضعف گلزنی در جمع مهاجمان تیم استقلال طی هفته‌های اخیر موضوع بازگشت احتمالی مهدی قایدی و شاکردی جواد نکونام نقل محافل هواداری استقلال است.

پیغام: با مروری به هرصفحه ترانسفر مارکت مهدی قایدی مشخص می‌شود این بازیکن ۲ میلیون یورویی این روزها در باشگاه اتحاد کلبا امارات از شرایط خوب و رو به رشدی برخوردار بوده و در حال حاضر با آمار خوب ۶ گل زده و ارسال یک پاس گل در این تیم نظر مساعد کادر فنی و مدیران باشگاهش را کاملا جلب کرده است.

به گزارش «پیغام» به نقل از خبرورزشی، انتخاب دو ماه پیاپی به عنوان بهترین بازیکن لیگ امارات (دی و بهمن ماه سال جاری) و شرایط مطلوب او در تیم ملی و انتخاب شدن در تیم منتخب جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳ نیز موجب شده تا علاوه بر فرهاد مجیدی مسئولان باشگاه اتحاد کلبا به فکر تمدید قرارداد این بازیکن برای فصل آینده نیز باشند.

در این بین برخی منابع خبری در تماس با مهدی قایدی یا مدیر برنامه‌هایش درباره احتمال بازگشت او به لیگ ایران سوالاتی را مطرح کرده‌اند که در این زمینه پاسخ او فعلاً کاملاً منفی بوده است. خانواده قایدی نیز به لحاظ زندگی در امارات و شرایط آن کشور رضایت کامل داشته و ترجیح می‌دهند فعلاً در همین شرایط به زندگی شخصی شان در کنار شغل مهدی قایدی ادامه بدهند.

مهدی قایدی تا پایان فصل ۲۰۲۵ با باشگاه شباب الاهلی قرارداد داشته و در حال حاضر به صورت قرضی در باشگاه اتحاد کلبا توپ می‌زند. با توجه به شرایط مطلوب این بازیکن در باشگاه اتحاد کلبا و رضایت کامل فرهاد مجیدی از او احتمال تمدید قرارداد قایدی با این باشگاه بسیار زیاد است.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=167068

نظـــرات شمـــا