کد خبر : 167074       تاریخ : 1402/12/08 19:00:12
«فستیوال کوچه» به شب پایانی نرسید

«فستیوال کوچه» به شب پایانی نرسید

پیغام:اختتامیه سومین دوره «فستیوال موسیقی کوچه» بوشهر که قرار بود ۸ اسفند ۱۴۰۲ در بوشهر برگزار شود، به‌دلایل نامعلوم لغو شد.

پیغام: فستیوال کوچه امسال از ۲ اسفند در عمارت تاریخی حاج رئیس آغاز شد و قرار بود ۸ اسفند با برگزاری اختتامیه به کار خود پایان دهد؛ با این وجود مسئولان برگزاری این جشنواره، ظهر سه‌شنبه، ۷ اسفند ۱۴۰۲ متوجه شدند که برگزاری اختتامیه امکان‌پذیر نیست.

برنامه‌های روز هفتم اسفند نیز به‌دلیل ممانعت برای برگزاری مراسم در عمارت حاج رئیس‌التجار به سالن شهید آوینی بوشهر منتقل شد اما در نهایت این فستیوال نتوانست به شب پایانی برسد.

 برگزارکنندگان این فستیوال با انتشار یک پست در شبکه اجتماعی اینستاگرام، از لغو اختتامیه این رویداد خبر دادند. در متن این پست آمده است: «در این اطلاعیه آمده: «کوچه فستیوال را و شما را و خودمان را بغل میگیریم و خداحافظی میکنیم. دلخوشی و روشنایی دمی کنج کوچه‌های بوشهر فرش پهن کرد و از چهارگوشه ایران نشستیم روش چای خوردیم و لحظاتی، کمی دقیقتر به جهان نگاه کردیم. همین ما را بس. موسیقی مقصد نبود، نیت بود. ما در واقعیت تمااام راه را رفته‌ایم هر چند در ظاهر گام آخرش توی پایمان ماسیده باشد. حالا همه با هم توی دلمان هر جا که هستیم روز پایانی را جشن میگیریم. گویی که وسط عمارت حاج رییس التجار نشسته‌ایم و سازها کوکند و ابرها پراکنده.

خوش برگردید به خانه و خلوتتان و زورتان برای ادامه جهان بیشتر باشد انشالله.

قطع و یقین بلیط های دو سانس روز پایانی خدمتتان عودت داده می شود.

ارادتمندیم.»

برگزارکنندگان فستیوال کوچه به دلیل لغو این رویداد موسیقی محبوب اشاره‌ای نکرده‌اند اما در این پیام وعده داده شده است که بلیط‌های دو سانس روز پایانی عودت داده می‌شود.

  


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=167074

نظـــرات شمـــا