کد خبر : 100510       تاریخ : 1397/03/10 11:52:59
گرامی مقدم:استعفای مهدی کروبی جمعه بررسی می‌شود

گرامی مقدم:استعفای مهدی کروبی جمعه بررسی می‌شود

پیغام: سخنگوی عضو حزب اعتماد ملی گفت: روز جمعه استعفای مهدی کروبی بررسی خواهد شد.

به گزارش«پیغام» اسماعیل گرامی مقدم در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص استعفای حجت‌الاسلام مهدی کروبی و حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا از حزب اعتماد ملی، تصریح کرد: استعفای کروبی به دنبال حاشیه‌ای بود که در دقایق پایانی کنگره شکل گرفت، در واقع کروبی بر این باور است که در زمانی که حزب دبیر کل ندارد، ادامه حیات آن مشکل است.

وی افزود: این درحالی است که همسر آقای کروبی و فرزند ایشان همواره رابط بین حزب و آقای کروبی بوده‌اند و اطلاعات را منتقل کرده‌اند، اما در هر صورت او بر این باور است که اداره حزب بدون دبیرکل مشکل است.

سخنگوی حزب اعتماد ملی خاطرنشان کرد: بنابراین یکی از دلایل این است که آقای کروبی فقدان دبیرکل را عارضه‌ای برای حزب می‌داند علاوه براین وی معتقد است.

این فعال سیاسی اصلا‌ح طلب با بیان اینکه عده‌ای در جلسه آخر حزب اعتماد ملی اصرار به رای‌گیری داشتند اما آرای اکثریت را برنتابیدند، گفت: برخی با عدم تحمل رای اکثریت منجر به ایجاد تشنج در جو کنگره شدند که این هم از دلایلی است که کروبی برای استعفای خود ذکر کرده است.

وی در خصوص استعفای رسول منتجب‌نیا توضیح داد: این چهارمین باری است که آقای منتجب‌نیا استعفا می‌دهد، اما من به دلایل او ورود نمی‌کنم تا ببینیم نظر دبیرکل حزب در این باره چیست.

گرامی مقدم در پایان گفت: روز جمعه استعفای مهدی کروبی بررسی خواهد شد


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=100510

نظـــرات شمـــا