کد خبر : 104182       تاریخ : 1397/07/21 12:21:09
آیین اختتامیه جشنواره هفته کودک در بوشهر

آیین اختتامیه جشنواره هفته کودک در بوشهر

پیغام: مراسم اختتامیه جشنواره هفته کودک در بوشهر با حضور استاندار بوشهر و شماری از مسئولان برگزار شد.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، استاندار بوشهر در این آیین خطاب به کودکان اظهار داشت: ما مسئولان آنچه را در توان داریم برای شادی و فراهم کردن زمینه رفاه شما عزیزان انجام می دهیم.

عبدالکریم گراوند افزود: کودکان امروز آینده سازان فردای ایران اسلامی هستند و مسئولان هم باید برای ساختن ایرانی آباد در آینده، امروز به کودکان توجه کرده و زمینه شادی و آرامش آنان را فراهم کنند.
وی با قدردانی از برگزاری باشکوه ویژه برنامه های هفته کودک در بوشهر بیان کرد: ساخت ایرانی آباد بستگی به این دارد که امروز کودکان سرزمینمان در آرامش و آسایش به کسب علم و دانش بپردازند.
مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر هم در این مراسم گفت: جامعه ای که هدفش توجه به کودک و تربیت انسانهایی با دانش است یک جامعه توسعه گراست.
زهره عالی نسب افزود: برای رسیدن به توسعه به آموزش نیاز داریم و کودکان در این سنین باید آموزشهای مختلف اجتماعی و اخلاقی را فرا بگیرند ضمن اینکه کودکان آیینه های رفتارهای ما هستند.
در ادامه ویژه برنامه های مختلف نقالی، شعرخوانی، قصه گویی، سرود توسط شماری از دانش آموزان و فعالان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104182

نظـــرات شمـــا