کد خبر : 104912       تاریخ : 1397/09/10 09:58:14
مهم ترین کار دولت آواربرداری از ویرانه ای بود که به ارث برد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر:

مهم ترین کار دولت آواربرداری از ویرانه ای بود که به ارث برد

پیغام:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: لازمه پویایی و نشاط احزاب امید به آینده است و بدون امید امکان ادامه فعالیت وجود ندارد.

به گزارش«پیغام» به نقل ازایرنا، مجید خورشیدی در نشست با اعضای شورای اجرایی حزب اسلامی کار شعبه بوشهر افزود: امروز ناامیدی تبدیل به مشی روشنفکری شده این در حالی است که فعال اجتماعی آن هم با باور اصلاح طلبی نباید ناامید باشد.

وی اضافه کرد: فعال حزبی با هدف اصلاح امور، فعالیت خود را انجام می دهد به همین دلیل ناامیدی در احزاب سیاسی بی معناست.

خورشیدی بیان کرد: بخشی از گلایه های احزاب همسو با دولت ناشی از این است که دولتمردان دولت یازدهم و دوازدهم کارها و اقدامات خود را بخوبی اطلاع رسانی نکرده اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر خطاب به اعضای شورای اجرایی حزب اسلامی کار شعبه بوشهر گفت: 'سعی کنید در انتخابات آینده با وجود انتقادهایی که دارید زمینه لازم برای مشارکت فعال و آگاهانه مردم فراهم شود'.

وی تاکید کرد: انتخابات می تواند با بسیاری از خطرها که امنیت ملی را تهدید می کند مقابله کند به همین دلیل باید زمینه برگزاری انتخابات سالم و با نشاطی را در جامعه به وجود آوریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: مهم ترین کار دولت یازدهم و دوازدهم آواربرداری از ویرانه ای بود که به ارث برد و فضای تنفس را برای احزاب ایجاد کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104912

نظـــرات شمـــا