کد خبر : 105434       تاریخ : 1397/10/04 08:56:14
کشف انشعاب مخفیانه و غیرمجاز از خط لوله فرآورد‌های نفتی در استان بوشهر
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر :

کشف انشعاب مخفیانه و غیرمجاز از خط لوله فرآورد‌های نفتی در استان بوشهر

پیغام: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر از کشف انشعاب مخفیانه و غیرمجاز از خط لوله فرآورد‌های نفتی در این استان خبر داد.

به گزارش «پیغام»؛علی حسن پور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر از کشف انشعاب مخفیانه و غیرمجاز از خط لوله فراورد‌های نفتی در این استان خبر داد و گفت: پس از وصول گزارشی مبنی بر نشت مواد نفتی در یکی از خیابان‌های شهر بوشهر بررسی اولیه توسط ضابطین دادگستری و عوامل اجرایی انجام شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر ادامه داد: بعد از بررسی مشخص شد که از خط لوله ۱۶ اینچی که برای انتقال فرآورده‌های نفتی از محل اداره بنادر و کشتیرانی به مخزن‌های متعلق به شرکت فراورده‌های نفتی تعبیه شده، اشخاصی به صورت مخفیانه و غیرمجاز اقدام به ایجاد انشعاب و برداشت از این خط لوله کرده‌اند.

حسن پور گفت: این افراد با انتقال از این خط لوله به منزل مخروبه‌ای در همان حوالی فرآورده‌های نفتی را سرقت می‌کردند و بر این اساس دستورات قضایی در خصوص شناسایی افراد مرتبط صادر شد.

وی در پایان توضیح داد: متعاقب صدور دستورات قضایی شخصی که این منزل در اختیار او بود شناسایی و بازداشت شد و تحقیقات نیز در حال انجام است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=105434

نظـــرات شمـــا