کد خبر : 108609       تاریخ : 1398/02/22 13:03:15
 واریز شش میلیارد ریال به شهرداری‌های جنوب استان
نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس:

واریز شش میلیارد ریال به شهرداری‌های جنوب استان

پیغام: نماینده مردم عسلویه، کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی از واریز شش میلیارد ریال به شهرداری‌های جنوب استان بوشهر خبر داد و گفت: وضعیت اعتبارات این شهرداری‌ها بهبود می‌یابد.

به گزارش«پیغام»،سکینه الماسی در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: این دومین بار است که از ابتدای سال تا کنون به حساب شهرداری‌های جنوب استان بوشهر بودجه واریز می‌شود. این تخصیص بودجه بر اساس قانونی است که مجلس در بودجه سال ٩٨ تصویب کرد.

الماسی ادامه داد: ٢٨ فرودین ماه مبلغی بالغ بر یک میلیارد و ٢٠٠ میلیون تومان به شهرداری‌ها واریز شد و هم اکنون نیز مبلغی بالغ بر ۶٠٠ میلیون تومان به شهرداری‌های جنوب استان بوشهر تعلق می‌گیرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس ضمن تاکید بر افزایش درآمد شهرداری‌ها در راستای توسعه پایدار شهری بیان کرد: این مبالغ سال گذشته در ردیف بودجه شهرداری‌ها قرار نداشت اما در بودجه سال ٩٨ مجلس برای حمایت از شهرداری‌ها اعتباراتی از محل مالیات بر ارزش افزوده برای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تصویب کرد.

نماینده مردم با اشاره به افزوده شدن ٣ شهرداری جدید به جنوب استان بوشهر، تاکید کرد: این مبالغ به تمام شهرداری‌ها حوزه جنوب استان اختصاص یافته است و تلاش می‌کنیم با ادامه همین روند در سال ٩٨ وضعیت شهرداری‌ها را بهبود بخشیم.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=108609

نظـــرات شمـــا