کد خبر : 111458       تاریخ : 1398/08/29 16:50:12
چگونه از وضعیت صدور کارت سوخت خود مطلع شویم؟

چگونه از وضعیت صدور کارت سوخت خود مطلع شویم؟

پیغام: مدیر کل پست استان بوشهر گفت: متقاضیان می‌توانند با ارسال VIN خودروی خود به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ و یا مراجعه به پایگاه sokht.epolice.ir از وضعیت صدور کارت سوخت خود مطلع شوند.

به گزارش «پیغام»، علی پارسیده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متقاضیان در صورت وجود بارکد پستی پس از دریافت آن از طریق مراجعه به پایگاه post.ir و قسمت رهگیری مرسولات بارکد مربوط را وارد کنند و از محل نگهداری کارت سوخت خود در پست مطلع شوند.

وی افزود: جمعه بیست و چهارم آبان همزمان با آغاز سهمیه بندی بنزین همه  ادارات و واحد‌های پستی توزیع کننده کارت سوخت از ساعت ۸ تا ۲۲ فعال بودند و به صورت ویژه کارت‌های سوخت را برای جلوگیری از بروز مشکل در سوخت گیری دارندگان خودرو توزیع و تحویل کردند.

او با اشاره به تسهیلات صورت گرفته در انتخاب باز توزیع کارت‌های معطل در پایگاه اینترنتی پست، بیان کرد: متقاضیانی که می‌خواهند نشانی خود را برای دریافت کارت سوخت تغییر دهند نیز می‌توانند با در دست داشتن مدارک خودرو به دفاتر پستی مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

مدیرکل پست استان بوشهر گفت: کارت‌های سوخت به دلایل متعدد مانند نقص و درست نبودن نشانی، نبودن مالک در محل، تغییر نشانی و درج نشدن شماره تماس بر روی پاکت‌ها، در باجه‌های پستی نگهداری می‌شود.

پارسیده، مدارک مورد نیاز برای دریافت کارت سوخت را شامل مدارک شناسایی خودرو اعم از کارت خودرو یا شناسنامه خودرو (برگ سبز)، مدارک هویتی مالک مانند کارت ملی یا شناسنامه و مبلغ صد هزار ریال (در صورت صدور کارت سوخت نو شماره) عنوان کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111458

نظـــرات شمـــا