کد خبر : 113287       تاریخ : 1398/11/20 12:00:48
پاسخ وزارت ورزش به صحبت‌های علی دایی

پاسخ وزارت ورزش به صحبت‌های علی دایی

علی دایی در گفت و گویی عنوان کرده بود صلاحیتش از سوی وزارت ورزش رد شده است. سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش به این اظهارات واکنش نشان داد و گفت: رد صلاحیت دایی از سوی وزارتخانه صحت ندارد.

پیغام: مهدی علی نژاد در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون تنیس روی میز به برخی سئوالات پیرامون فوتبال، انتخابات فدراسیون و معرفی سرمربی تیم ملی پاسخ داد.

به گزارش «پیغام»؛او در رابطه با اظهارات علی دایی مبنی بر عدم تایید صلاحیتش از سوی وزارت ورزش برای تیم ملی، گفت: هرکسی حق دارد دیدگاه خود را بیان کند، اما طرح نظرات باید در عین احترام باشد. شخصا به عنوان سرپرست معاونت وزارت ورزش اینکه وزارت صلاحیت علی دایی را برای سرمربیگری تیم ملی رد کرده است را تکذیب می‌کنم.

علی نژاد ادامه داد: انتخاب سرمربی به طور کامل بر عهده کمیته فنی و خود فدراسیون فوتبال بوده است؛ کاری که در تمام فدراسیون‌ها انجام می‌شود. وزارت ورزش هیچ دخالتی در این امر نداشته است.

سرپرست معاونت وزارت ورزش همچنین درباره صحبت‌های محمد دادکان مبنی بر تحت فشار قرار دادن اعضای مجمع فدراسیون فوتبال از سوی وزارتخانه برای رای دادن به محمدحسین قریب گزینه وزارت ورزش برای انتخابات فدراسیون، تاکید کرد: بعضی از افراد بدون دلیل و مدرک صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند. این موضوع جدید نیست، اما اعتقاد دارم شبهه افکنی در اذهان عمومی کار خوبی نیست. بزرگان باید بیشتر به این موضوع توجه کنند.

علی نژاد در همین رابطه تصریح کرد: امروز نام نویسی از کاندیدا‌های فدراسیون فوتبال تمام می‌شود. شخصا به عنوان یک عضو مجمع تک رای خود را می‌دهم. وزارت ورزش به دنبال این است که انتخابات در سلامت کامل برگزار شود. اعضای مجمع افراد با شعور و فهمیده و کاردان هستند و کسی نمی‌تواند نظراتش را به آن‌ها تحمیل کند. طرح اینگونه صحبت‌ها توهین به اعضای مجمع است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113287

نظـــرات شمـــا