کد خبر : 114619       تاریخ : 1399/02/30 18:30:12
۲ بازیکن خارجی به تمرین‌های شاهین ملحق می شوند

۲ بازیکن خارجی به تمرین‌های شاهین ملحق می شوند

پیغام: مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: سرمربی و ۲ بازیکن خارجی این تیم در اولین فرصت به تمرین‌های شاهین ملحق خواهند شد.

به گزارش «پیغام»؛ سعید مسیگر در خصوص آخرین شرایط تیم شاهین افزود: اقدام و مکاتبات لازم از طرف باشگاه برای حضور سرمربی و بازیکنان خارجی انجام شده و با تماسی که با میشو کریستیچوویچ، ماکسیم کویلیتایا و لوکا گادرانی صورت گرفته با وجود محدودیت‌های تردد بین کشورها به علت شیوع کرونا اعلام کرده‌اند که پیگیر هستند که در اولین فرصت به ایران برگشته و به تمرینات تیم ملحق شوند و از این لحاظ جای نگرانی برای هواداران وجود ندارد.

وی بیان کرد: صبح روز گذشته نیز مکاتبه‌ای با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص انجام آزمایشات لازم بیماری کرونا برای اعضای تیم انجام شده که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی این آزمایش‌ها بزودی انجام خواهد شد.

مسیگر ادامه داد: با فراهم شدن شرایط آزمایش بازیکنان روز چهارشنبه به بوشهر فراخوان شدند که پس از انجام آزمایش در روز پنج‌شنبه و رسیدن نتیجه آن بلافاصله تمرین‎های شاهین بوشهر آغاز می‌شود.

وی گفت: بر اساس پروتکل های بهداشتی پیش خواهیم رفت و نهایت دقت نظر با تلاش کادر پزشکی در جهت حفظ سلامت اعضای تیم به کار گرفته خواهد شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=114619

نظـــرات شمـــا