کد خبر : 114959       تاریخ : 1399/03/14 17:46:15
از نحوه تمرینات و تلاش بازیکنان رضایت کامل داریم
مربی شاهین شهرداری بوشهر:

از نحوه تمرینات و تلاش بازیکنان رضایت کامل داریم

پیغام: مربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: از نحوه تمرینات و تلاش بازیکنان رضایت کامل داریم و اگر مجوزهای لازم صادر شود بازی تدارکاتی هم در دستور کار داریم.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، مهرداد کریمیان در مورد شرایط تیم اظهارداشت: پس از اعلام مجوز سازمان لیگ مبنی بر آغاز تمرینات و پس از انجام تست های پزشکی لازم ، با نظر آقای میشو تمرینات را در بوشهر آغاز کردیم و روزانه در نوبت صبح و بعدازظهر تمرینات را دنبال کردیم.

وی افزود: تمامی برنامه های تمرینی دقیقا با هماهنگی آقای میشو از طریق فضای مجازی ارسال می شود و روزانه ۲ تا ۳ بار با ایشان در ارتباط هستیم و گزارش هر جلسه تمرین نیز برای ایشان ارسال می شود.

مربی شاهین شهرداری بوشهر در ادامه گفت : پس از تمرینات در بوشهر که به آمادگی نسبی دست یافتیم، با تقاضای کادر فنی و با همکاری و حمایت شورای شهر، شهرداری و اقدام مسئولان باشگاه، هم اکنون در اردوی شهریار بسر می بریم و خوشبختانه شرایط خوبی در این اردو داریم و تمامی امکانات تمرینی در دسترس و نزدیک به هم هستند .

وی تاکید کرد: از نحوه تمرینات و تلاش بازیکنان رضایت کامل داریم و همه این عزیزان با انگیزه در تمرینات حضوری فعال دارند .

کریمیان در ادامه اظهار داشت:  متاسفانه چند بازیکن مصدوم هم داریم که تحت درمان هستند . میلاد صارمی دچار کشیدگی عضله شده که هم اکنون در بوشهر تحت درمان هست و تمرینات انفرادی نیز دارد، میلاد شعبانلو و دانیال مومنی هم مصدومیت دارند که تحت نظر کادر پزشکی هستند.

مربی شاهین شهرداری بوشهرافزود: تا ۲۱ خرداد ماه در اردوی شهریار خواهیم بود و اگر مجوزهای لازم صادر شود بازی تدارکاتی هم در دستور کار داریم ، اما اگر مجوز داده نشد بازی درون تیم در اردوی خواهیم داشت.

وی در پایان گفت : امیدواریم آقای میشو کریستیچوویچ طی روزهای آینده و هرچه زودتر به اردوی تیم ملحق شود تا با ادامه همین روند تمرینات به بالاترین سطح آمادگی برسیم و با کسب نتایج خوب سهمیه استان را در لیگ برتر حفظ کرده و خوشحالی هواداران عزیز را فراهم آوریم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=114959

نظـــرات شمـــا