کد خبر : 115353       تاریخ : 1399/04/04 12:02:20
تعامل مدیریت شهری و دستگاه قضائی افزایش یابد
رئیس شورای شهر بوشهر:

تعامل مدیریت شهری و دستگاه قضائی افزایش یابد

پیغام: رئیس شورا، سرپرست شهرداری و جمعی از معاونین شهردار با حضور در دفتر رئیس کل دادگستری استان به مناسبت هفته قوه قضائیه ضمن تبریک این هفته، از زحمات دستگاه قضائی استان تقدیر و تشکر کردند.

پیغام: رئیس شورا، سرپرست شهرداری و جمعی از معاونین شهردار با حضور در دفتر رئیس کل دادگستری استان به مناسبت هفته قوه قضائیه ضمن تبریک این هفته، از زحمات دستگاه قضائی استان تقدیر و تشکر کردند.

در زمینه ساخت و سازهای غیرمجازهمکاری بیشتر صورت گیرد

به گزارش «پیغام»؛ رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با تبریک هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی گفت:  افزایش تعامل مدیریت شهری و دستگاه قضایی می‌تواند در ارتقای خدمت‌رسانی و رضایت مردم نقش موثری ایفا کند.

ابوذر دهدار با قدردانی از قضات دادگستری در کمیسیون‌های شهرداری بیان کرد: انتظار داریم در زمینه برخورد با ساخت و ساز‌های غیر مجاز شاهد همکاری بیشتری دستگاه قضا در زمینه برخورد فوری با این ساخت و ساز‌ها و ممانعت از انجام کار آن‌ها باشیم.

همکاری خوبی بین دستگاه قضایی و شهرداری برقرار است

سرپرست شهرداری بندر بوشهر هم گفت: در کمیسیون‌های ماده ۱۷۷ و همچنین شورای پیشگیری از جرم همکاری بسیار خوبی میان شهرداری و دستگاه قضایی وجود دارد و قضات نیز که در کمیسیون‌ها شرکت می‌کنند مردم رضایتمندی خوبی از آن‌ها دارند.

فردین خورشیدیان افزود: توانستیم نظم خوبی به کمیسیون‌ها بدهیم هر چند در برخورد با ساخت و ساز‌های غیر مجاز امکانات ما محدود است، اما عملکرد به نسبت خوبی داشتیم.

او بیان کرد: در جلسات شورای پیشگیری از جرم ادارات برق و آب در برخورد با انشعاب‌های غیر مجاز به خوبی همکاری کردند و مردم می‌دانند قبل از دریافت انشعاب‌ها باید پروانه ساختمانی بگیرند.

 رئیس کل دادگستری در نشست با رئیس شورا و سرپرست شهرداری بوشهر بیان کرد: در دستگاه قضایی تلاش می‌کنیم به دستگاه‌های که خدمات عام المنفعه دارند کمک کنیم و امور آن‌ها تسهیل شود.

علی جمادی افزود: اعلام کرده‌ایم یک شعبه ویژه برای پرونده‌های شهرداری اختصاص پیدا کند تا امور شهرداری و شهروندان تسهیل شود.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر درباره مبارزه با ساخت و ساز‌های غیر مجاز هم گفت: در هر ساعات شبانه روز آماده همکاری هستیم و با دادستان نیز هماهنگ کردیم که همکاری لازم صورت گیرد و انتظار داریم به کمیسیون‌های شهرداری از باب درآمدی نگاه نشود و هدف مبارزه با ساخت و ساز‌های غیر مجاز باشد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115353

نظـــرات شمـــا