کد خبر : 116015       تاریخ : 1399/05/12 08:51:14
 پاشازاده: جواب همه نامردی‌ها را در زمین دادم

پاشازاده: جواب همه نامردی‌ها را در زمین دادم

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: گفتم حرفم را در زمین می‌زنم و حرفم را در زمین تیم میزبان(پارس جنوبی جم) زدم.

به گزارش «پیغام»؛ مهدی پاشازاده سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر که شامگاه شنبه تیمش دو بر صفر پارس جنوبی جم را در خانه حریف شکست داد، بیان کرد: بازی خوب بود، از اول بازی در دست گرفتیم، در نیمه اول دو گل زدیم و نیمه دوم دفاع کردیم. موقعیت داشتیم و باید بیشتر گل می‌زدیم. البته تیم حریف هم یکی دو موقعیت داشت.

او در پاسخ به اینکه چرا مرتب به داور اعتراض می‌کرد، افزود: درباره عملکرد داور کارشناسان باید نظر دهند. عرف است تیم داوری موقعیت‌‎های ۵۰ به ۵۰ را به میزبان می‌دهند، ولی یکی هم به مهمان می‌دهند ما که هم در خانه و هم بیرون خانه ۵۰ به ۵۰ را به حریفمان می‌دهند.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به حواشی اخیر، تاکید کرد: سه روز گذشته سخت‌ترین روز‌های فوتبال من بود، چون می‌خواستند اسممم را خراب کنند. اما این‌ها روی من و تیمم تاثیر نخواهد داشت.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: این همه هجمه علیه تیم من و نام من انجام گرفت. من برای مملکت زحمت کشیدم. در تیم ملی حقم را خوردند. اولین کسی بودم که در آلمان مدرک مربی گری گرفتم و با پنج تیم قهرمان شدم.

پاشازاده ادامه داد: گفتم حرفم را در زمین می‌زنم و حرفم را در بازی با پارس جنوبی زدم.  اگر با من مشکل دارید در زمین رو به رو شوید، ولی بیرون زمین، نزنید. یک ذره وجدان داشته باشید.چرا وقتی زورتان به یک نفر نمی‌رسد و زمانی که یک نفر موفق می‌شود می‌خواهید او را پایین بکشید.

او افزود: شاهینی که هر بازی ۴ یا ۵ گل می‌خورد، کاری کردم که در زمین حریف دو گل زد در حالی که پارس جنوبی از همه نظر از ما بالاتر است.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به توصیه‌هایی که به او صورت گرفته درباره داشتن تیم خبری و ...، عنوان کرد: انگار باید تیم ضدمین و تیم جاسوسی داشته باشم. من به چه کسی باید تهمت بزنم؟ چرا قبل از بازی این همه زنگ می‌زنند و به بازیکنان می‌گویند دوپینگ می‌کنید؟ کاری کردند که تیم تضعیف شود همه کار کردند. برخی از خبرنگاران هم وارد این ماجرا شدند. همه کسانی که این کارها را کردند به خدا واگذار می‌کنم.

پاشازاده بیان کرد: اول بازی سمت هیچ مربی نمی‌روم. در بازی هم کاری ندارم اما آخر بازی ۶ گل هم بخورم می‌روم به مربی تبریک می‌گویم. سعی نکنید بیرون زمین نتیجه را رقم بزنید.

او تاکید کرد: من عاشق تکنیک هستم عاشق این هستم که با چند جوان کار کنم و این کار لذت بخش است.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: از بازیکنانم به طور کامل راضی بودم. نسبت به بازی سایپا بهتر بودیم و در بازی آینده بهتر خواهیم بود. ۱۰۰ درصد به تیم امیدوارم.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=116015

نظـــرات شمـــا

عاشق بوشهر گفت:
سلام دوستان الان وقت حمایت تیم هستش بخدا جوانان استان گناه دارند حق ما این است که چند تا تیم در لیگ برتر کشور داشته باشیم . آقای پاشازاده متشکریم
1399/05/12