کد خبر : 11649       تاریخ : 1393/02/11 16:50
فوتبال بوشهر با صعود نوجوانان شاهین به لیگ برتر روسفید شد

فوتبال بوشهر با صعود نوجوانان شاهین به لیگ برتر روسفید شد

پیغام: سرمربی تیم نوجوانان شاهین بوشهر گفت: نمی‌دانم به که بگویم اما هر مدیری صدای ما را می‌شنود دست تیم ما را بگیرد، فوتبال پایه استان با صعود شاهین به لیگ برتر روسفید شد، استعداد در بوشهر وجود دارد، کافی است اندکی توجه شود.

رسول جمالی که به همراه تیم نوجوانان شاهین بوشهر لیگ برتری شده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر این صعود را هدیه‌ای به مردم استان در روز خلیج فارس دانست و گفت: 2 سال تلاش شبانه‌روزی و تمرین کردن بچه‌ها نتیجه داد، خوشحالم که در روز ملی خلیج فارس بچه‌های با غیرت ما گل کاشته و با اقتدار راهی لیگ برتر شدند.

وی ادامه داد: با کمک خدا و مدد گرفتن از نام شهدا با این بچه‌ها شروع کردیم، زمستان و تابستان‌های خاطره‌انگیزی را پشت سر گذاشتیم، می‌توان برای این صعود تاریخی نوجوانان شاهین کتاب نوشت، در بازی آخر مقابل بندرعباس تا آستانه گل خوردن هم پیش رفتیم اما همت بچه‌ها و گل زیبای ربیعی باعث شد تا در روزی که فقط یک امتیاز می‌خواستیم با 3 امتیاز زمین را ترک کنیم.

جمالی تصریح کرد: وقتی مسئولان دیگر تیم‌ها صحبت می‌کردیم و شرایط تیم داری آن‌ها را می‌شنیدیم چیزی جز آه و افسوس برای ما نمی‌ماند، نمی‌دانم به که بگویم اما هر مدیری صدای ما را می‌شنود دست تیم ما را بگیرد، فوتبال پایه استان با صعود شاهین به لیگ برتر روسفید شد، استعداد در بوشهر وجود دارد کافی است اندکی توجه شود.

سرمربی نوجوانان شاهین گفت: در این چند روز که بازی‌ها برگزار شد شاهد حضور اهالی فوتبال بخصوص هواداران و پیشکسوتان شاهین بودیم، تماشاگران سنگ تمام گذاشتند، اشک شوق پیشکسوتان برای ما ارزش داشت و همین ما را برای ادامه کار امیدوار می‌کند.


  منبع: فارس
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=11649

نظـــرات شمـــا