کد خبر : 117180       تاریخ : 1399/05/21 12:50:41
بیماری کرونا تیم فوتبال امید گناوه را از شرایط ایده‌آل خارج کرد

بیماری کرونا تیم فوتبال امید گناوه را از شرایط ایده‌آل خارج کرد

سرمربی تیم فوتبال امید گناوه گفت: باتوجه به اینکه بیماری کرونا باعث تعطیلی و وقفه ۴ ماهه رقابت های لیگ فوتبال دسته دوم کشور شد بازیکنان این تیم را تا ۹۵ درصد از شرایط ایده آل خارج کرد.

به گزارش «پیغام»؛حسین عبدالهی  قبل از دیدار با تیم اترک بجنورد به رسانه ها اعلام کرد: با شروع تمرینات تیم، بیشتر بازیکنان دچار ضعف و تحلیل قوای بدنی بودند که بناچار بدنسازی را از صفر شروع کردیم و این روند زمان بر بود.

وی اظهارداشت: وضعیت بدنی بازیکنان این تیم با شروع مجدد لیگ دسته دوم به علت ناآماده بودن باعث شد تا در بیشتر اوقات کم بیاورند و بازی های خود را واگذار کنیم.

وی  ادامه داد: بکارگیری جوانان در ادامه رقابت ها هدف اصلی کادر فنی این تیم است و باتوجه به ماندگاری در لیگ از آنان استفاده بیشتری خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال امید گناوه گفت: جهت کسب نتیجه در دیدارهای باقیمانده با  اترک بجنورد و  شهرداری فومن ،  تمرینات خوبی را سپری کردیم و امیدوار به کسب پیروزی هستیم.

وی افزود: تیم اترک بجنورد تیم خوبی است و در رده یازدهم یک رده بالاتر از تیم ما قرار دارد و می توانیم با کسب پیروزی  به وضعیت خود در جدول بهبود ببخشیم.

دیدار تیم فوتبال امید گناوه با اترک بجنورد از هفته سی ام رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه روز سه شنبه در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می شود.

دیدارهای خانگی امید گناوه به دلیل استاندارد نبودن روشنایی ورزشگاه شهید سراجی این شهرستان به ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر انتقال یافته است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=117180

نظـــرات شمـــا