کد خبر : 117959       تاریخ : 1399/07/15 09:50:12
جزییات نامه اعتراضی النصر به AFC

جزییات نامه اعتراضی النصر به AFC

باشگاه عربستانی در نامه اعتراضی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا مدعی شد که پرسپولیس رفتار ناجوانمردانه از خود نشان داد و به همین خاطر باید محروم شود.

به گزارش «پیغام» ایسنا به نقل ازالریاضیه نوشت؛ بعد از پیروزی پرسپولیس برابر النصر در لیگ قهرمانان آسیا نماینده عربستان اعلام کرد که از پرسپولیس به AFC شکایت کرده است.

روزنامه الریاضیه در شمار امروز خود نوشت: منابع خاصی در باشگاه النصر عربستان به ما اعلام کردند که در نامه اعتراضی این باشگاه علیه پرسپولیس به AFC به چند مورد اشاره شده است که در راس آن‌ها شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس به فیفا قبل از اعطای مجوز به این باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا است.

این روزنامه در ادامه نوشت: النصر روز گذشته نامه اعتراض آمیز مفصل و مستند خود را به AFC فرستاد که در آن اشاره شده است که حضور بازیکنان مثل حامد لک، آرمان رمضانی، عیسی آل کثیر، احسان پهلوان، سعید آقایی، میلاد سرلک و علی شجاعی در لیگ قهرمانان آسیا غیر قانونی بوده است.

الریاضیه عربستان در ادامه این گزارش خود آورد: یاسر المسحل، رییس فدراسیون فوتبال عربستان هم از این شکایت باشگاه النصر علیه پرسپولیس حمایت می‌کند و همچنین ابراهیم القاسم، دبیر کل فدراسیون حمایت خود را اعلام و تاکید کرده است که همه جزئیات را بررسی کرده است و همه خواسته‌های باشگاه النصر را برآورده خواهد کرد.

در نامه اعتراض آمیز باشگاه النصر همچنین ادعا شده است که باشگاه پرسپولیس نامه هشدار آمیز فیفا را در ۱۲ آگوست دریافت کرد. در این نامه به آن اعلام شد که ۳۰ روز فرصت دارند تا طلب برانکو را پرداخت کند. اصرار باشگاه پرسپولیس برای عدم پرداخت طلب برانکو و جذب چندین بازیکن جدید بعد از هشدار فیفا رفتاری غیر ورزشی و ناجوانمردانه از سوی باشگاه ایرانی بود که البته باعث تقویت موضع گیری اعتراض آمیز باشگاه النصر خواهد شد.

 
 

  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=117959

نظـــرات شمـــا