کد خبر : 120837       تاریخ : 1399/09/05 22:30:17
داوری آثار رسیده به دومین جایزه ملی غزل حسین جلال ­پور آغاز شد
ارسال بیش از ۵۷۰ اثر به دومین جایزه ملی غزل حسین جلال ‌پور؛

داوری آثار رسیده به دومین جایزه ملی غزل حسین جلال ­پور آغاز شد

پیغام: داوری آثارجایزه ملی حسین جلال ­پور (جایزۀ مستقل غزل) با پایان یافتن مهلت ارسال اثر به دبیرخانه این رویداد، آغاز شد.

پیغام: داوری آثارجایزه ملی حسین جلال­ پور (جایزۀ مستقل غزل) با پایان یافتن مهلت ارسال اثر به دبیرخانه این رویداد، آغاز شد.

به گزارش «پیغام»؛ دبیر دومین جایزه ملی غزل حسین جلال ­پور با اعلام این خبر گفت: مهلت ارسال آثار به این جایزه ۳۰ آبان سال جاری بود که پس از پایان این مهلت، آثار دسته ‌بندی و آماده ­سازی شدند و در اختیار داوران قرار گرفت که هم ­اکنون کار داوری آغاز شده است و نامزدهای نهایی روز شنبه، یکم دی‌ماه ۹۹ اعلام خواهند شد.

حسن فرهادی با بیان اینکه در مجموع بیش از۵۷۰ اثر به دبیرخانه جایزه ارسال شده است، افزود: در بخش غزل­ های ارسالی ۴۸۸ اثر از ۱۱۷ غزل­ سرا، در بخش کتاب غزل ۶۴ مجموعه ­غزل و در بخش پژوهش ۲۳ مقاله پژوهشی به دبیرخانه این جایزه رسیده است.

وی ادامه داد: ازآنجا که دبیرخانه جایزه در حد فاصل جایزه اول و این جایزه که دومین دوره آن است، مشغول رصد و پایش کتاب ­ها و پژوهش ­های انجام شده در کشوربوده، باید گفته شود که اکثر افرادی که به ‌صورت جدی و حرف ه­ای در عرصۀ پژوهش و سرایش غزل در حال فعالیت هستند، آثار خود را برای جایزه ارسال کرده ­اند.

 دبیر دومین جایزه ملی غزل حسین جلال ‌پور-جایزه مستقل غزل- تصریح کرد: همانند تمامی جوایز معتبر ملی و بین­ المللی امسال نشان جایزه در هر بخش تنها به یک نفر تعلق خواهد گرفت. البته به تمامی نامزدهای بخش نهایی لوح یادبود و هدیه اهدا خواهد شد.

فرهادی در پایان درخصوص نحوه برگزاری آیین پایانی این جایزه یادآورشد: همان‌طور که قبلا اشاره شد، آیین پایانی دومین دوره جایزه ملی غزل حسین جلال‌پور۱۲ دی ­ماه و هماهنگ با مصوبات ستاد استانی مبارزه با کرونا استان برگزارمی شود.

وی در ادامه افزود: آیین اختتامیه این جایزه ملی در صورتی‌ که ستاد استانی مبارزه با کرونا مجوز برگزاری حضوری این رویداد را صادر کند، با حضور نامزدهای نهایی این دوره در جوار مزار جلال پور در بندرگناوه برگزار خواهد شد و در غیر این‌صورت مجازی انجام می‌شود.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120837

نظـــرات شمـــا