کد خبر : 12089       تاریخ : 1393/02/22 10:39
 ارتقای کیفی و کمی ورزش های سه گانه دردستور کار است

ارتقای کیفی و کمی ورزش های سه گانه دردستور کار است

رییس فدراسیون ورزش های سه گانه کشورگفت: با حضور پر قدرت درمسابقات جهانی، آسیایی و تورنمت های بین المللی سال جاری بنا داریم قدم های اثر گذاری درجهت ارتقای کیفی وکمی این رشته برداریم.

به گزارش «پیغام»،ا محمد علی صبور در نشست با استاندار بوشهر افزود: دراین ارتباط برای حضور پرقدرت و با صلابت در مسابقات قزاقستان و اسپانیا باید همه امکاناتمان را بسیج کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: فدراسیون سه گانه این توانایی را دارد با همکاری سرمایه گذاران و بخش خصوصی، دهکده ورزشی به همراه محل اسکان با قابلیت توریستی و ورزشی احداث کند.

رییس فدراسیون ورزش سه گانه اظهارکرد: این رشته ورزشی درایران درسال 1378، تحت عنوان کمیته ورزش سه گانه به صورت زیرمجموعه ای از فدراسیون دو و میدانی شروع به فعالیت کرد و در سال 1385 به عنوان فدراسیون معرفی شد.

سردار محمد علی صبور افزود: هم اکنون در این رشته در 31 هیات استانی 16 هزار 500 ورزشکار بیمه ای عضویت دارند.

استاندار بوشهر نیز دراین نشست گفت: گرایش آحاد جامعه به ورزش که نقش تعیین کننده ای درتضمین سلامتی و تندرستی انسان ها دارد به عنوان یک ضرورت باید مدنظر تمامی اقشار جامعه بویژه در روستاها قرار گیرد.

سالاری با اشاره به این که سرمایه گذاری در ورزش امری ضروری است، افزود: سرمایه گذاری در بخش ورزش استان بوشهر و روستاها نقشی مهم دربروز خلاقیت و استعدادهای نهفته دارد.

وی اضافه کرد: دراین استان جوانان ورزشکار مستعدی وجود دارکه باید با یک برنامه ریزی مناسب از سوی مسوولان ذی ربط، آنان را شناسایی، حمایت و زیرساخت های مناسبت برای رشد جوانان فراهم کرد.

سالاری بیان کرد: استان بوشهر آمادگی دارد درهمه عرصه ها بویژه ورزش از سرمایه گذاران و بخش خصوصی حمایت کند و حاضریم دهکده بین المللی ورزشی دراین استان با کمک بخش خصوصی و فدراسیون های ورزشی احداث کنیم.

استاندار بوشهر ادامه داد: برنامه ریزی، تعامل مناسب، مدیریت منابع انسانی و مالی می تواند زمینه های توسعه ورزش را فراهم سازد


  منبع: ایرنا
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=12089

نظـــرات شمـــا