کد خبر : 129129       تاریخ : 1400/05/06 17:20:15
کرونا زندگی ۹ بوشهری دیگر را گرفت

کرونا زندگی ۹ بوشهری دیگر را گرفت

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر اعلام کرد: با فوت ۹ نفر دیگر تعداد قربانیان کرونا در استان بوشهر به هزار و ۴۰۶ نفر رسید.

به گزارش «پیغام»؛ دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: امروز تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان۶۷۳ نفر است.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۳ بیمار جدید در این بخش‌ها بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۹۹ مورد به کرونا قطعی است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه اکنون ۵۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، ادامه داد: ۱۳ نفر از این افراد در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری با بیان اینکه امروز ۹ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان گزارش شده است، عنوان کرد: ۷ مرد ۷۳، ۶۵، ۶۴، ۵۷، ۵۱، ۴۵ و ۴۴ ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای قلبی، کلیوی، فشارخون و دیابت، و دو زن ۶۹ و ۲۲ ساله بدون سابقه بیماری، قربانیان جدید کرونا در استان بوشهر هستند.

وی گفت: همچنین در شبانه‌روز گذشته ۱۰۹ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۶۸ نفر به کرونا مبتلا بودند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: از آغاز شیوع کرونا در استان تا کنون ۶۴ هزار و ۶۷۴ نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند و هزار و ۴۰۶ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان باخته‌اند.

  


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=129129

نظـــرات شمـــا