کد خبر : 15487       تاریخ : 1393/04/03 14:10
می‌خواهم با توماس هسلر کری راه بیاندازم
بازیکن بوشهری پدیده مشهد:

می‌خواهم با توماس هسلر کری راه بیاندازم

پیغام: بازیکن بوشهری تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: می‌خواهم در اردوی بعدی با هسلر در مورد ضربه کاشته یک کری داغ راه بیندازم، هسلر انسان جذاب و خوش قلبی است.

به گزارش «پیغام»، مسعود نظرزاده  با بیان اینکه شرایط و جو باشگاه پدیده مطلوب است، اظهار داشت: با سختی و مشقت فراوان به لیگ برتر صعود کردیم و باشگاه برای بهتر شدن وضعیت تیم هر کاری می‌کند، مدیریت آرام و بی‌حاشیه همه چیز را مهیا کرد تا بازیکنان هم با خیالی آسوده به فکر تمدید قرارداد باشند.

وی ادامه داد: شرایط باشگاه‌داری پدیده را در کمتر تیمی دیدم، احترام مقابل باعث اعتماد بین ما و مدیریت شده، همین امر هم دلیل اصلی تمدید قراردادم برای فصل جدید بود، مشهد شهر امام رضاست همه فوتبالی‌ها آرزوی فوتبال در این شهر را دارند، بازی در مشهدالرضا انرژی و انگیزه چند برابر به من می‌دهد.

بازیکن بوشهری پدیده مشهد افزود: مرزبان علم و سواد فوتبال را دارد، در تیم ملی یک کشور مربیگری کرده، سال‌ها در ایران بوده، ناگفته نماند فصل گذشته و چند فصل پیش هم در شاهین با او کار کرده‌ام با حضور هسلر و بازیکنان باتجربه‌ای که داریم امیدوارم در بین تیم‌های بالای جدول قرار بگیرم.

مدافع پدیده با توماس هسلر را هیجان برانگیز دانست و گفت: نسل من توماس هسلر را به خوبی می‌شناسد بازی‌های درخشان او در تیم ملی آلمان فراموش نشدنی است.

وی ادامه داد: وقتی بیش از یک دهه پیش در یک برنامه تلویزیونی آموزش فوتبال، ضربات کاشته می‌زد، فکرش را نمی‌کردم چند سال بعد او را در تمرین تیم خودم ببینم، در اردوی کیش که بودیم باز هم کاشته‌های بدون نقص خود را تکرار کرد آن هم در این سن و سال، فوق‌العاده است می‌خواهم در اردوی بعدی با او یک کری داغ راه بیندازم، هسلر انسان جذاب و خوش قلبی است.
 


  منبع: فارس
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=15487

نظـــرات شمـــا