کد خبر : 16233       تاریخ : 1393/04/21 12:40
سرانه ورزش دیلم 1متر و 65 سانتی متر است
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر

سرانه ورزش دیلم 1متر و 65 سانتی متر است

پیغام: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: سرانه ورزش شهرستان دیلم 1متر و 65 سانتی متر بوده که 45 سانتی متر از برنامه پنجم توسعه بیشتر است.

به گزارش «پیغام»، رضا جمشیدی صبح شنبه در نشست با مسئولین بخش امام حسن از توابع شهرستان دیلم، اظهار داشت: اقدامات راهبردی و برنامه ویژه استاندار جوان و با تدبیر در راستای توسعه بخش های تابع استان بوشهر ستودنی است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر سرانه ورزش شهرستان دیلم به همراه بخش های تابعه آن 1متر و 65 سانتی متر است و طبق برنامه پنجم توسعه باید هر شهرستان 1متر و 20سانتی متر باشد که شهرستان دیلم در وضعیت بهتری قرار دارد.

افزایش اعتبارات ورزشی شهرستان دیلم در سال جاری

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت طی چند سال گذشته چندین پروژه ورزشی در راستای توسعه زیر ساخت های ورزشی شهرستان دیلم به بهره برداری رسیده یا در دست احداث می باشد، افزود: امسال با تدبیر و برنامه ریزی که از سوی مدیر ارشد استان صورت گرفته و اختصاص اعتبار مناسب توسط فرماندار دیلم و نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، اعتبارات ورزشی این شهرستان افزایش قابل توجهی یافته و در صورت تخصیص به موقع امیدواریم مشکلات موجود ورزش و جوانان دیلم مرتفع شود.

وی خاطرنشان کرد: رویکرد ما در استفاده از نمایندگان ورزش و جوانان در بخش های تابع استان بصورت ثابت با مزایای مناسب است که امیدواریم با فراهم شدن زمینه استخدام این امر در اکثر بخش های استان محقق شود.

جمشیدی بیان کرد: پیشنهاد می کنم مسئولان شرکت های نفتی مستقر در استان بوشهر در راستای حل مشکلات ورزشی و دیگر عرصه ها با برگزاری نشست با مسئولان استانی با کمک یک دیگر چاره اندیشی کنند تا دیگر شاهد گلایه مندی مردم نباشیم.


  منبع: مهر
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=16233

نظـــرات شمـــا