کد خبر : 16499       تاریخ : 1393/04/26 12:35
 رییس جدید هیات فوتبال دیّر معرفی شد+ حاشیه ها و تصاویر

رییس جدید هیات فوتبال دیّر معرفی شد+ حاشیه ها و تصاویر

پیغام: با حضور رییس هیات فوتبال استان، عباس مرادی به عنوان رییس جدید این هیات در شهرستان دیر معارفه شد.

به گزارش «پیغام»؛ حاشیه نگاری و تصاویر دیرنیوز از این معارفه را می خوانید:

* حاج علی فخرایی مدیر تیم پیکان با قرائت قرآن جلسه را آغاز نمود.

* هنوز چند دقیقه از حرفهای ابتدایی جلسه نگذشته بود که نجفی با فرماندار دیّر تماس گرفت و علت غیبت نماینده فرمانداری را پرسید که در این لحظه علی یوسفی یکی از فعالان فوتبالی شهرستان گفت ببینید فوتبال هیچ ارزشی پیش مسئولین ما ندارد.

* بعداز صحبتهای مقدماتی جلیل پولادی رئیس اداره ورزش و جوانان عباس فخرایی رئیس جدید هیات فوتبال برنامه های خود را اعلام نمود.

* بعداز صحبتهای رئیس شورای شهرستان، ارسلان حصیری یکی از روسای اسبق هیات فوتبال و شهردار فعلی بردستان صحبت کرد وی گفت فوتبال ما نیازمند یک مدیریت قوی می باشد که باید در همه ارکان فوتبال شهرستان شکل گیرد.

* بعداز سخنان شهردار بردستان، محمودموجی که خود را کارگروه ورزش نماینده مجلس معرفی نمود صحبت کرد.

* سردبیر پایگاه خبری تخصصی دیّرفوتبال سخنران بعدی بود که از نجفی دلیل عدم کسب سهمیه لیگ یک استان را برای شهرستان دیّر پرسید.

* عباس تاجیک مدیر تیم توحید آبدان بعد از صحبتهای سردبیر دیّرفوتبال گفت: ما قهرمان نوجوانان فوتسال استان و نماینده استان در کشور هستیم که میبایست حمایت شویم تا مجبور نشویم انصراف دهیم.


* حاج عباس مرادی یکی از روسای اسبق هیات فوتبال که احمد حسن زاده جانشین وی شده بود در ادامه سخن گفت. او به بررسی آماری هیات فوتبال خود و دوره بعد پرداخت و دلایل ضعف و مشکلات فوتبال دیّر را در ۴ مورد بررسی نمود: ۱- عدم برنامه ریزی هیات فوتبال شهرستان ۲- عدم برنامه ریزی و بروز رسانی باشگاهها ۳- عدم توجه مسئولین شهرستان به مقوله ورزش خصوصا فوتبال ۴- بی انگیزه گی جوانان فوتبال در شهرستان.

* حاج جلیل شعرانی سخنران آخر دیّری ها بود که به بررسی مشکلات فوتبال دیّر پرداخت. او گفت اگر رئیس قبلی ما کمی تلاش میکرد دیّر براحتی یکی از ۴سهمیه اضافه شده به لیگ یک استان را کسب نموده بود زیرا او تنها رئیس هیاتی بود که در مجمع شرکت کرد و با رای او مجمع قانونی و آقای نجفی انتخاب شد. در این لحظه ارسلان حصیری گفت ما باج نمی خواهیم این حق ما بود و ما هم حق خودمان را میخواهیم که بحث داغ شد و موجی کارگروه نماینده مجلس با گفتن اینکه ما روزه هستیم و غیبت می کنیم جلسه را ترک کرد.

* بعداز پایان صحبتهای شعرانی ، رئیس هیات فوتبال استان سخن گفت و پس از سخنان وی لوح تقدیر احمدحسن زاده توسط عباس فخرایی و حکم ریاست هیات فوتبال جدید توسط حاج عباس مرادی قرائت شد.

* پس از پایان مراسم حاضرین با حضور در سالن ورزشی نصر عکس یادگاری گرفتند.

 

 

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=16499

نظـــرات شمـــا