کد خبر : 28048       تاریخ : 1393/09/17 09:35
ای کاش که قدر ببینند و بر صدر نشینند

ای کاش که قدر ببینند و بر صدر نشینند

نجف آهوچهر

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندر بوشهر یکی از فعالترین و ماناترین نهادهایی است که با بیشترین خدمت فرهنگی، باعث جذب و ترغیب جمع کثیری از نویسندگان، شاعران، فرهنگیان، هنرمندان، استادان دانشگاه و دوست داران ادب و فرهنگ گردیده است. کسانی که خیل بزرگ همکاران را رقم زده اند از دل سوختگان و پاکترین فرزندان این آب و خاک اند که دمی نمی آسایند و دغدغه معرفی هر چه باشکوه تر گذشته و حال بخشی از این کشور اهورایی را دارند.

در رأس این نهاد مهندس " محمدی باغملایی" بوده که پاک ترین وحق شناس ترین فردی است که ایمان و راستی و حقیقت جویی او اثبات شده و به قول رودکی "مادر آزادگان کم آرد فرزند این چنین". مناعت طبع و شجاعت از صفات بارز او می باشد.حاصل فعالیت پر ثمر او و همکاران فاضلش،آثار ماندگاریست که در همه ی زمینه های فرهنگی مشاهده می شود. وی از کسانی دعوت به همکاری نموده که در کارشان بی نظیرند.  و تمامی سعی خود را وقف اعتلای فرهنگ و ادب و تاریخ استان بوشهر نموده اند.

برگزاری مراسم روز بوشهروگرامی داشت دبیرستان سعادت،مراسم چهره های ماندگار،مراسم سوگواری برای ائمه (ع) به ویژه امام حسین(ع) نمونه هایی از ده ها حرکت تأثیرگذار این عزیزان در حوزه های مختلف محسوب می شود. این بزرگواران چون طلبه ی عطارند خاموش و هنرنمای . جا دارد بیش از پیش قدر ببینند و بر صدر نشینند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=28048

نظـــرات شمـــا