کد خبر : 28052       تاریخ : 1393/09/17 09:44
ستاره یی بدرخشید و ماه مجلس شد

ستاره یی بدرخشید و ماه مجلس شد

علی اکبر هنرور

در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندر بوشهر با مدیریت مهندس"صدرالله محمدی باغملایی" با همکاری و تلاش افرادی خبره، اندیشمند ودلسوز از بدو فعالیت، اقدامات شایسته و قابل توجهی در زمینه های مختلف فرهنگی انجام گرفته که هرکدام از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و حتا در برخی زمینه ها از سازمانهایی که متولی آن امور بوده اند پیشی گرفته است. ضروری است به چند مورد از این اقدامات اشاره نمایم:
1- توجه به مناسبت های مذهبی از جمله نصب بنر و سیاه پوشی در سطح شهر و برگزاری آیین های سوگواری
2- توجه به داشته های ادبی، هنری و فرهنگی، برگزاری جشنواره ها و همایشهای مختلف، نشستهای ادبی و هنری همچون"بزم بزرگان"(ویژه ی شعر و موسیقی)، حمایت از پژوهشگران، نویسندگان و شاعران بوشهر، تجلیل از فرهیختگان در سلسله دیدارهایی با عنوان"دیدار با فرزانگان" .
3- انتشار نشریه ی "بوشهرنامه" حاوی مطالب مفید و متنوع درباره ی داشته های ادبی ، هنری ، فرهنگی ،تاریخی و ورزشی.
4- انتشار نشریه ی"ذره بین" (نشریه ی انتقادی به زبان طنز)و"چارچوغ" (نشریه ی تخصصی کمیک استریپ).
5- انتشار ویژه نامه های مختلف از جمله ویژه نامه ی نکوداشت حیات فرهنگی استاد حسن زنگنه
6- برگزاری مراسم باشکوه و به یاد ماندنی "روز بوشهر" تا سال 1391 و تجلیل ازچهره های ماندگار و شهروندان افتخاری چون استاد زنده یاد مهندس همایون خرم، نجف دریابندری، دکتر سید جعفر حمیدی،دکتر نبی پور، استاد علی باباچاهی،استاد محسن شریف، دکتر مشایخی و...
برای جناب مهندس محمدی باغملایی،جناب محمد صادق سعیدی و همکاران دانا و تلاشگرشانآقایان امید غضنفر، رضا رضازاده، ابوذر سبحانی و سایر همراهان ارجمند آقایان  مهدی عادلی، عادل بیاتی، سجاد کمالی، عباس محمدی باغملایی، خانم ها شمشیری، مرضیه مرتب، هما قبادی و دو عزیز تلاشگر آقایان غلام جمالی و غلام پولادی که چون دیگر همکاران شان شایسته ی تقدیر هستند،آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون ازخداوند بزرگ می نمایم. امید که مهندس محمدی باغملایی درهر جایی که قرار خواهند گرفت، خورشید وجودشان گرمی بخش محافل فرهنگی، ادبی و هنری گردد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=28052

نظـــرات شمـــا