کد خبر : 443       تاریخ : 1392/03/30 13:00
مسعود شکوهی: بوی بهبود زاوضاع جهان می شنوم

مسعود شکوهی: بوی بهبود زاوضاع جهان می شنوم

انکار نمی کنم که از این اتفاق مبارک در پوست خود نمی گنجم و از این که می بینم برق امید در چشم مردم عزیز کشورم و همشهریانم و خانواده ام و فرزندانم درخشیدن گرفته است، بسیار خوشحالم اما در عین حال هم به خودم و هم به هموطنانم هشدار می دهم که با این پیروزی و این اتفاق میمون واقع بینانه برخورد کنند.

مسعود شکوهی (فعال سیاسی و رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر)

روز 24 خرداد را باید در ردیف یکی دیگر از شگفتی های ماه پر حادثه ی خرداد به حساب آورد. درست در شرایطی که همه ی مردم به شکلی مشترک خود را در تنگنای انواع نگرانی ها، فشارها و بیم و هراس ها می دیدند و درست در مضیق دشواری های نفس گیری که داشت همه را در کام ناامیدی فرو می برد، حس مشترک ملت آنها را به سمت گزینشی به موقع و حساب شده و نجات بخش برانگیخت و نتیجه آن شد که بر خلاف همه ی محاسبات داخلی و خارجی و به عکس تحلیل همه ی تحلیل گران کارکشته، موج فراگیر اراده ی ملت خواست خود را به شکلی کاملا مسالمت جویانه و کم هزینه به نمایش گذاشت و دست به انتخابی زد که به گمان من تا حد زیادی نگرانی ها را از خطرات عاجلی که انتظارش می رفت کاهش داد و امید و نشاط و شادی را که در طول چند سال به گوهر گمشده مردم تبدیل شده بود، به دل های همه ی ایرانیان بازگرداند.

انکار نمی کنم که از این اتفاق مبارک در پوست خود نمی گنجم و از این که می بینم برق امید در چشم مردم عزیز کشورم و همشهریانم و خانواده ام و فرزندانم درخشیدن گرفته است، بسیار خوشحالم اما در عین حال هم به خودم  و هم به هموطنانم هشدار می دهم که با این پیروزی و این اتفاق میمون واقع بینانه برخورد کنند. ما باید انتظارات خود را متناسب با وضعیت فعلی کشور تنظیم کنیم. وضعیتی که اگر همگان صبر و ثبات و همکاری و همدلی به خرج دهند، بهبودش سال ها زمان می برد. صبر و متانت و همدلی و همکاری با دولت منتخب و دراز کردن دست دوستی و آشتی به سمت همدیگر کلید گشایش انبوه مشکلات فراروی ماست.

با این همه درد و رنج و بی مهری و بی انصافی که در این سالها کشیده ایم و با این همه دغدغه ها و دل نگرانی هایی که پیش رو داریم، با کارستان ملت من نیز همچون حضرت حافظ : بوی بهبود زاوضاع جهان می شنوم/ شادی آورد گل و باد صبا باز آمد.        


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=443

نظـــرات شمـــا