کد خبر : 74283       تاریخ : 1395/06/03 09:04
مرکر

مرکر

پلیس راهور و همچنین راهنمایی و رانندگی استان بوشهر اعلام نموده است که اگر تا پایان شهریور ماه خودروها کارت معاینه ی فنی نداشته باشند به طور خودکار روزی پنجاه هزار تومان جریمه می شوند، از بعد از ماه مبارک رمضان تا این لحظه من چهار بار نیمه شب رفته ام تا وقت کاری روز بعد نوبتم نشده است چرا؟ یک دستگاه است و یک نفر و تمام خودروها......

1- پلیس راهور و همچنین راهنمایی و رانندگی استان بوشهر اعلام نموده است که اگر تا پایان شهریور ماه خودروها کارت معاینه ی فنی نداشته باشند به طور خودکار روزی پنجاه هزار تومان جریمه می شوند، از بعد از ماه مبارک رمضان تا این لحظه من چهار بار نیمه شب رفته ام تا وقت کاری روز بعد نوبتم نشده است چرا؟ یک دستگاه است و یک نفر و تمام خودروها، اگر هدف سالم سازی و چکاب خودروهاست که عالی است ولی اگر هدف این است که جریمه بیاید روی  موبایل ها با شماره قبض پرداخت و شناسه ی  آن از زور گویی بالاتر است، لااقل یا امکانات را زیاد کنید یا این که وقت بیشتری بدهید برای جریمه کردن، امکانات مرتب است اما برای خدمات در امر معاینه باید گفت: در حد صفر، ما حیرانیم چه کنیم، مسئولان به فکر مردم نیستند که نیستند!
2-جاده ی بخش ساحلی تنگستان، دوباره محل تاخت و تاز سواری های سمند و چهارصدو پنج و پژوهای  مختلف و خودروهای دیگر قرار گرفته است، باید از نیروی انتظامی و گمرکی ها پرسید که این ته لنجی که قاچاق نیست و مجوز ورود وانتقال به نقاط دیگر دارد چرا در جاده ای به این تنگ و ترشی ما هنگام غروب و حتی نیمه شب و اول طلوع هر صبح پر خطرترین سرعت ها را شاهدیم؟ یعنی کنترل این جاده ی باریک برای پاسگاه های چاه تلخ، دلوار ، رستمی و ... خیلی دشوار است؟
3- یادمان نرود که گودرزی وزیر ورزش دولت تدبیر و امید سومین وزیری است که رئیس جمهور به مجلس قبل معرفی کرد و رأی گرفت قبل از آن ، آن مجلس دو نفر اول را شایسته  ندانست و گودرزی را سریع وارد کابینه کرد حالا هر بلایی که بر سر ورزش ما می آید تحفه ای است که آقایان برجام ستیز بر عرصه ی سست بنیادی این وزارتخانه رها کردند و رفتند موافقان دولت قبل اکنون آستین ها را بالا کشیده اند و عزمشان جزم تا دوباره رئیس آن دولت را برگردانند و مانع ارتباط ایران با غربی ها شوند و برجام  را بباد بسپارند و خود، نفت را بار نفت کش ها نمایند و مثل دست فروش ها به حراج نهند و برنج هندی و سنگ قبر چینی بیاورند!


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=74283

نظـــرات شمـــا