کد خبر : 94793       تاریخ : 1396/09/08 12:03:07
انصراف دو گزینه پیشنهادی شورا برای تصدی شهرداری بوشهر/ بیانیه انصراف مسعود نصوری

انصراف دو گزینه پیشنهادی شورا برای تصدی شهرداری بوشهر/ بیانیه انصراف مسعود نصوری

پیغام: اعضای شورای شهر بوشهر در جلسه روز یکشنبه (5 آذر ماه) 8 گزینه برای تصدی شهرداری بوشهر مشخص کردند و مقرر شد این گزینه ها برنامه های خود را به شورای اسلامی شهر بوشهر اعلام کنند تا پس از بررسی برنامه ها یکی از گزینه های پیشنهادی به عنوان شهردار بوشهر انتخاب شود.

پیغام: اعضای شورای شهر بوشهر در جلسه روز یکشنبه (5 آذر ماه) 8 گزینه را برای تصدی شهرداری بوشهر مشخص کردند و مقرر شد این گزینه ها برنامه های خود را به شورای اسلامی شهر بوشهر اعلام کنند تا پس از بررسی برنامه ها یکی از گزینه های پیشنهادی به عنوان شهردار بوشهر انتخاب شود.
به گزارش «پیغام»؛ احمد جعفری نسب فرماندار سابق گناوه و تنگستان،نورالدین امیری مدیر سابق سازمان همیاری شهرداری‌های استان بوشهر، عبدالخالق برزگرزاده عضو شورای شهر بوشهر، غلامحسین حسینی مدیر آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر، محمود رضایی معاون سابق شهرسازی و معماری شهرداری شیراز، ماه منیر فرخ پور معاون سابق مدیریت اجرایی مسکن و شهرسازی استان بوشهر، علی مهرپویا معاون شرکت مخابرات بوشهر و مسعود نصوری مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر هشت گزینه پیشنهادی اعضای شورا برای شهرداری بوشهر بودند.
بر اساس این گزارش، در نشست علنی روز سه شنبه 7 آذرماه دو گزینه پیشنهادی مسعود نصوری معاون سابق عمرانی استانداری و مدیرعامل فعلی آبفا روستایی ومحمود رضایی معاون سابق شهرسازی شهرداری شیراز انصراف خود را اعلام کردند و 6 گزینه دیگر برای انتخاب تصدی شهرداری بوشهر باقی ماندند.

بر این اساس قرار است در جلسه که روز شنبه 11 آذر ماه برگزار می شود گزینه های پیشنهادی برنامه های  خود را در صحن علنی شورا ارائه دهند. 

شایان ذکر است یکشنبه هفته آینده نشست اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر برای انتخاب شهردار برگزار خواهد شد.

متن بیانیه انصراف مسعود نصوری
مسعود نصوری در بیانیه ای انصراف خود را به رئیس شورای شهر بوشهر اعلام کرد که در ادامه متن این بیانیه  را می خوانید:
جناب آقاى دهدار
رياست محترم شوراى شهر بوشهر
با سلام و دعاى خير
احتراما همانگونه كه مستحضريد خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هر جایگاهی از الطاف الهی و شایسته شکرگزاری است و خدمتگزاری به مردم شریف، با فرهنگ و فهیم شهر و ديار بوشهر، توفیقی است که بایست در برابر خداوند باری تعالی سجده شکر آن را بجا آورد.
یکشنبه شب از طریق رسانه های وزین استان اطلاع یافتم که اعضای محترم شورای پنجم شهر بوشهر نام اینجانب را در فهرست گزینه‌های شهرداری بوشهر قرار داده‌اند. بنا به اینکه تصمیمی برای ورود به این عرصه در مسوولیت شهرداری را نداشته‌ام با وجود صحبت‌هایی که از طرف بزرگان و برخی از اعضای محترم شورای شهر با اینجانب شد، اعلام کردم که امکان حضور در اين جايگاه برایم مقدور نیست به همين منظور قبل از جلسه تصميم گيرى از طریق دوستان پیامى را خدمت جنابعالى ارسال و خواستار مطرح نشدن نام خود در فهرست گزینه‌های انتخابی و فراهم کردن شرایط برای دیگر عزیزان شدم، به همین سبب ضمن تشکر صمیمانه از نظر لطف بزرگان بزرگوار و حسن نظر منتخبان محترم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوشهر و با اجازه مردم فهیم که با پیام‌های محبت‌آمیزشان، برادر کوچک خود را مورد لطف قرار دادند، از رياست محترم شورا درخواست دارم   عنايت فرموده اينجانب را از ليست اعلام شده خارج نموده تا انشاء الله زمينه حضور نيروهاى توانمند ديگرى فراهم شود.
برادر کوچک شما آماده خدمتگزاری در همه عرصه‌های آبادانی و توسعه شهر دوشادوش و دركنار  شما عزیزان بزرگوار است چون بر اين باورم كه آنقدر كار هست كه ميتوان انجام داد بى آنكه نياز به جايگاه مديريتى و حتى سِمتى باشد.
امیدوارم اعضای محترم شورای شهر بوشهر با توکل به خداوند متعال و توسل به اهل بیت (علیهم‌السلام) با سرلوحه قراردادن اتحاد و همدلی، کارکرد اصلی شوراها را به نمایش بگذارند و «شایسته‌سالاری» را در انتخاب شهردار بندر زرخیز بوشهر اولویت انتخاب خود قرار دهند تا با انتخاب هوشمندانه فردی، متعهد، متخصص، مجرب باداشتن كارنامه مقبول، چهره شهر را شاداب و متحول کنند.
از پروردگار متعال سربلندی خواهران و برادران بزرگوارم در شورای پنجم شهر بوشهر را خواستارم. توفیق رفیق راهتان باد.
برادر کوچک شما
مسعود نصوری


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94793

نظـــرات شمـــا