کد خبر : 111055       تاریخ : 1398/07/25 10:12:59
خودرو عوامل قتل بوشهر در دیلم واژگون شد/ دو نفر کشته و یک نفر مصدوم شدند+عکس و فیلم
توضیحات فرمانده انتظامی استان بوشهر درباره یک قتل در بوشهر؛

خودرو عوامل قتل بوشهر در دیلم واژگون شد/ دو نفر کشته و یک نفر مصدوم شدند+عکس و فیلم

پیغام: فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به وقوع یک قتل در بوشهر گفت: خودرو عوامل قتل که به سمت خارج از استان در حال فرار بودند در دیلم واژگون شد.

 به گزارش«پیغام»، سردار خلیل واعظی در جمع خبرنگاران، زمان وقوع این قتل را ساعت ۲۰ چهارشنبه‌شب عنوان کرد و اظهار داشت: این قتل در مقابل یک نمایشگاه اتومبیل در محلات جنوبی شهر با شلیک اسلحه انجام شد.

وی با اشاره به اینکه قاتل و همدستانش پس از قتل بلافاصله متواری شدند اضافه کرد: این قتل در انظار مردم انجام شد و بررسی اولیه نشان داد از ۱۲ گلوله شلیک شده از اسلحه قاتل هشت گلوله به مقتول اصابت کرده بود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: با حضور کارآگاهان پلیس و فعال شدن واحدهای اطلاعاتی و عملیاتی مشخص شد عوامل این حادثه پس از تیراندازی به مقتول با استفاده از یک دستگاه خودرو بدون پلاک به سرعت از شهر بوشهر خارج و در تلاش برای خروج از استان هستند.

وی بیان کرد: با ابلاغ دستورات هوشیاری به شهرستان‌های تابعه این خودرو شناسایی ودر ورودی شهر دیلم در طرح عملیاتی پلیس قرار گرفت و بدون توجه به دستورات پلیس با سرعت زیاد ادامه مسیر داد.

سردار واعظی گفت: خودرو مذکور به علت سرعت زیاد و ناتوانی در کنترل، به تیر برق برخورد ودچار آتش سوزی شد. با اعلام پلیس بلافاصله نیروهای امدادی و آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند ولی به علت شدت برخورد دو نفر از سرنشینان خودرو جان خود را از دست دادند و نفر سوم نیز مصدوم شد که در بیمارستان  تحت درمان است.

وی با بیان اینکه مقتول و عوامل این قتل همگی اهل یکی از استان‌های همجوار هستند خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودرو اسلحه به کار رفته در قتل و تعدادی فشنگ مربوطه کشف شد.

  

  

  


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111055

نظـــرات شمـــا