کد خبر : 111377       تاریخ : 1398/08/22 11:50:14
از برنامه های سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر رونمایی شد

از برنامه های سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر رونمایی شد

پیغام: برنامه‌های اجرایی سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر سه‌شنبه شب در آیینی با حضور شماری از مسئولان و فعالان رسانه و رونمایی از پوستر آن در بوشهر گشایش یافت.

به گزارش «پیغام»؛ رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر در این ارتباط گفت: زمان برگزاری این جشنواره ۶ روز پیش بینی شده که در روز نخست نمایش‎های "ژوست و فالش" اثر علیرضا میرشکاری و "حسنک کجایی" از پیماند زند به اجرا در می‌آید.

جهانشیر یاراحمدی افزود: نمایش "رازبری" اثر مهدی تنگستانی و "در دهانم حرف بزن" از عبدالزهرا محمودی نیز در دومین روز و "ده هزار و یک شب" محمد دهدشتی و "دقایقی پس از رفتنت" اسماعیل ملاح جوان نیز در سومین روز جشنواره روی صحنه می روند.

وی گفت: نمایش "به وقت خیرگی" اثر محمدرضا کبگانی، "چند روایت نامعتبر.."  از لقمان بحرانی و "سوینی"  حسن رضایی و محسن حلوایی در چهارمین روز و نمایش "کلات نامه" سعید گل چمن و "بانوی دریایی" رضا مختارزاده در پنجمین روز جشنواره به اجرا درمی‌آیند.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر گفت: نشست نقد و بررسی هر نمایش ساعت ۲۱ همان روز در سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی هنری برگزار می‌شود.

یاراحمدی یادآور شد: محل اجرای این نمایش‌ها تماشاخانه‌‎های استادان رمضان امیری و ایرج صغیری است و آیین اختتامیه نیز روز جمعه یکم آذرماه در تالار مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی برگزار می‌شود.

وی  بیان کرد: پس از انتشار فراخوان ۲۳ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که ۱۱ اثر پس از مرحله بازبینی از سراسر استان موفق به حضور در بخش مسابقه شدند.

 

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111377

نظـــرات شمـــا