کد خبر : 111573       تاریخ : 1398/09/24 08:41:45
 امیدوارم با ورود بازیکنان جدید این تیم در لیگ بماند
سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر:

امیدوارم با ورود بازیکنان جدید این تیم در لیگ بماند

پیغام: سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت:استقلال مستحق برد بود و می‌توانم بگویم بهترین تیم ایران است.

به  گزارش «پیغام» به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان ، میشو کریستوویچ سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر پس باخت تیمش برابر استقلال تهران بیان کرد:من باید صادق باشم و بگویم که استقلال تیم خوبی است. آن‌ها برنده شدند و تبریک می‌گویم. همه دیدند که ما تلاش نکردیم تا اتوبوس پارک کنیم و به فکر ضد حمله باشیم.

او افزود: استقلال شانس‌های بیشتر نسبت به ما داشت اگر چه ما هم شانس‌هایی داشتیم. بازیکن‌های زیاد این بازی و بازی قبل زمین خوردند این کار حرفه‌ای نیست. از داوران راضی نیستم دو بازی اخیر نتیجه بازی عوض کردند امروز هم دو پنالتی برای ما نگرفتند.

 سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر تصریح کرد: استقلال خوب بازی سازی و برنامه ریزی کرد، بازیکنان این تیم به خوبی فضا‌ها و پست هایشان را می‌شناسند و قطعا اگر پنالتی هم گرفته می‌شد معلوم نبود ما بازی را به تساوی و برد بکشانیم. استقلال واقعا تیم با کیفیتی است و مستحق برد بود و در حال حاضر بهترین باشگاه و بهترین تیم ایران است.

کریستوویچ در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر استفاده از ابوالفضل درویش‌مند به جای دروازه بان اول این تیم گفت:من از زمانی که به تیم اضافه شدم از بازیکنانی استفاده می‌کنم که در تمرین کیفیتشان را به من نشان داده اند. اسم و سابقه بازیکنان برایم مهم نیست دلیلی ندارد کسی که در تمرین خوب نیست در ترکیب تیم از آن استفاده کنم.

او یادآور شد: در چهار بازی قبل از استقلال دفاع تیم ما خیلی خوب کار کرد و ما دو گل از دو پنالتی خوردیم. در طول بازی گل دیگری دریافت نکرده ایم ولیکن گل‌های که خوردیم خط وسط ما مقصر بود نه خط دفاعی. مهدی قائدی توپ را می‌گیرید و رو به جلو می‌رود در کارهای ترکیبی گل نمی‌زد او استعداد خدادادی دارد دریبل می‌زند و گل می‌زند.

 سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر در پاسخ به خبرنگاری که از او پرسید برای خارج کردن شاهین از سقوط برنامه‌ای دارید تاکید کرد:متاسفانه از زمانی که من به شاهین پیوسته ام هر ۴ روز یکبار با تیم‌های بزرگی همچون تراکتور، استقلال، سپاهان و پدیده بازی داشتیم و تیم بعد از هر بازی ۲ روز ریکاوری و ۲ روز در سفر هستیم این‌ها برای تیم بد هستند هر چند داو‌رها بی تقصیر نبوده اند.۴ امتیاز هم از این تیم‌ها باارزش است.

کریستوویچ  عنوان کرد: امیدوارم با ورود بازیکنان جدید به شاهین این تیم در لیگ باقی بماند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111573

نظـــرات شمـــا