کد خبر : 114882       تاریخ : 1399/03/11 11:51:55
معاون رئیس جمهور دستور لازم برای تامین اعتبار پروژه‌های زیرساختی استان بوشهر صادر کرد

معاون رئیس جمهور دستور لازم برای تامین اعتبار پروژه‌های زیرساختی استان بوشهر صادر کرد

پیغام: استاندار بوشهر گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دستور لازم برای تامین اعتبار پروژه‌های زیرساختی مهم این استان را صادر کرد.

به گزارش «پیغام»؛ عبدالکریم گراوند اظهار داشت: در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه مشکلات زیرساختی استان بوشهر مورد بررسی قرار گرفت و قول‌هایی برای رفع مشکلات در استان داده شد.

وی اضافه کرد: در برخی از جزایر استان مشکلاتی در زمینه تامین آب و برق وجود دارد که در این دیدار بر تامین اعتبار آن تاکید داشتیم و رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز دستورات لازم را صادر کرده است.

استاندار بوشهر یکی از ظرفیت‌های مهم در استان را تولید برق از انرژی خورشیدی عنوان کرد و افزود: با سرمایه‌گذاری مناسب در این حوزه شاهد تولید برق خورشیدی و استفاده مناسب از این ظرفیت در استان خواهیم بود.

وی با اشاره به پیگیری برای تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهور به بوشهر بیان کرد: خواستار تسریع در تخصیص این اعتبارات هستیم و دستور آن از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه صادر و بر تسریع آن تاکید شد.

گراوند گفت: از دیگر موارد مطرح شده در این نشست، تأمین اعتبار سدهای برنامه ریزی شده باغان و دشت پلنگ، حداث هزار واحد مسکونی محرومان و فراهم کردن هزار جهیزیه در استان و تخصیص اعتبارات راه آهن بوشهر بود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=114882

نظـــرات شمـــا