کد خبر : 115614       تاریخ : 1399/04/18 12:41:45
بازگشت دو بازیکن گرجستانی به تمرین‌‎های شاهین

بازگشت دو بازیکن گرجستانی به تمرین‌‎های شاهین

پیغام: سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: ۲ بازیکن گرجستانی این تیم که به دلیل محدودیت‌های کرونایی تاکنون موفق به حضور در ایران و بوشهر نشده بودند به تمرین‎های این تیم ملحق شدند.

به گزارش «پیغام» خداکرم ایزدپناه روز چهار‎شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ماکسیم کویلیتایا دروازه‌بانو لوکا گادرانی مدافع شاهین پیش از این نیز در چند نوبت قصد ورود به ایران داشتند که با سخت‎گیری‌های کشور مبدا موفق به بازگشت نشده بودند.

وی بیان کرد: با اضافه شدن این ۲ نفر اکنون شاهین شهرداری بوشهر همه بازیکنان خود را برای بازی آینده برابر ذوب آهن در اختیار دارد و تنها میلاد صارمی به دلیل چهار کارته بودن قادر به بازی در این دیدار نخواهد بود.

ایزدپناه ادامه داد: حسین مالکی نیز مصدومیت جزئی دارد که به احتمال زیاد به بازی مقابل ذوب آهن می‌رسد.

وی افزود: برای کنترل پروتکل‎های بهداشتی افسر کنترل سلامت هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر نیز همچون تمرین‌های قبلی در تمرین تیم حضور دارد و با هماهنگی کادر پزشکی تیم موارد پروتکل بهداشتی را تحت کنترل گرفته است.

ایزدپناه گفت: باتوجه به مجوز سازمان لیگ و پیگیری‌های روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، صدای هواداران در بازی روز جمعه سفیدپوشان بوشهری و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه شهید مهدوی پخش خواهد شد.

وی یادآور شد: فایل‌های صوتی آماده شده و بر اساس نامه سازمان لیگ با توجه به اینکه پخش ممتد صدای هواداران در طول ۹۰ دقیقه ممنوع است در هر نیمه در سه زمان سه دقیقه‌ای صدای هواداران پخش خواهد شد و در زمان به ثمر رسیدن گل نیز پخش ۲ دقیقه‌ای فایل صوتی تشویق هواداران مجاز خواهد بود.

شاهین بوشهر اکنون با ۱۷ امتیاز در قعر جدول لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.

این تیم روز جمعه در هفته بیست و چهارم بازی‎ها ساعت ۲۱ در بوشهر به مصاف ذوب آهن اصفهان می‎رود


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115614

نظـــرات شمـــا