کد خبر : 120878       تاریخ : 1399/09/08 16:04:18
ویدئو/ تخریب برج ۱۴۴ طبقه در ۱۰ ثانیه در ابوظبی!

ویدئو/ تخریب برج ۱۴۴ طبقه در ۱۰ ثانیه در ابوظبی!

صدای انفجار برای تخریب یک برج ۱۴۴ طبقه در سرتاسر شهر ابوظبی امارات شنیده شد.

پیغام: شرکت Modon به عنوان بخشی از روند توسعه بندر مینا زاید در ابوظبی، با موفقیت کامل به پایان رساند. روند تخریب ۱۰ ثانیه به طول انجامید و ۱۴۴ طبقه به ایمن‌ترین شکل فرو ریختند.

به گزارش نپیغام» به نقل از فرارو، این عملیات به دستور دپارتمان شهرداری‌ها و حمل و نقل و با هماهنگی پلیس ابوظبی و دفاع مدنی و مدیریت بحران‌ها و فجایع ابوظبی و اورژانس انجام شد.

طبق گفته شرکت املاک Modon، این طرح توسعه علاوه بر پروژه‌های جدیدی که طرح‌های مدرن و سنتی را با هم ترکیب می‌کند، شامل چندین پروژه مانند ایجاد بازار‌های جدید، تجدید بازار‌های موجود و انتقال آن‌ها به سایت‌های دیگر است.

این منطقه شاهد عملیات بازآفرینی گسترده در زمینی به مساحت سه میلیون متر مربع برای ایجاد پروژه‌های مدرن شهری است که از فعالیت‌های تجاری، سرمایه‌گذاری، گردشگری و خرید پشتیبانی می‌کند و بازه زمانی ایجاد هر یک متفاوت خواهد بود.

این پروژه‌ها همچنین برای تأمین مقصدی کار خواهند کرد که با حفظ هویت ملی کشور و برآورده ساختن آرزو‌های ساکنان و بازدیدکنندگان مشخص می‌شود.

طرح توسعه مجدد علاوه بر احیای جامع تعدادی از بازار‌های اصلی، از جمله بازار گیاهان و درختان، شامل ایجاد بازار‌های جدید، از جمله بازار ماهی و میوه و تره بار است.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120878

نظـــرات شمـــا