کد خبر : 123943       تاریخ : 1399/10/28 17:27:18
مسابقه کتابخوانی «راز موفقیت» ویژه سوادآموزان در بوشهر برگزار می شود
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر:

مسابقه کتابخوانی «راز موفقیت» ویژه سوادآموزان در بوشهر برگزار می شود

پیغام: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: مسابقه کتابخوانی با عنوان «راز موفقیت» ویژه­ ی سوادآموزان دوره­ ی انتقال، در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار می شود.

به گزارش «پیغام»؛ سید مجتبی هاشمی نژاد در این باره اظهار کرد: اجرای برنامه‌های آموزشی - فرهنگی فرصت مناسبی برای تقویت مهارت های سواد در زندگی سوادآموزان است.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا مسابقه کتابخوانی راز موفقیت در بین سوادآموزان دوره انتقال سراسر استان برگزار می شود.

هاشمی نژاد ادامه داد: تحقق منویات مقام معظم رهبری برای گسترش مطالعه و فرهنگ سازی شعار سال 1399 به نام جهش تولید از اهداف مهم این رویداد فرهنگی است.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد: برگزاری این مسابقه در تقویت مهارت خواندن، نوشتن و نحوه نگارش عملی انشا سوادآموزان موثر است.

وی با بیان این که در سال جاری بیش از یکهزار سوادآموز در دوره انتقال ثبت نام کرده‌اند، گفت: همه سوادآموزان این دوره می توانند بعد از مطالعه کتاب راز موفقیت با خلاصه برداری و نوشتن دست نوشته در این مسابقه شرکت کنند.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر توسعه مهارت ها را از برنامه های اولویت دار حوزه سوادآموزی دانست و گفت: در واقع جهش تولید می تواند با اجرای کیفی طرح بسته تحولی پیوند سواد و زندگی که از مصوبات شورای راهبردی سند تحول بنیادین و مبتنی بر راهکارهای عملی این سند است، محقق شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=123943

نظـــرات شمـــا