کد خبر : 124071       تاریخ : 1399/11/05 19:20:15
 محدودیت تردد شبانه در بوشهر همچنان ادامه دارد
فرماندار بوشهر:

محدودیت تردد شبانه در بوشهر همچنان ادامه دارد

پیغام: فرماندار بوشهر گفت: با توجه به تداوم محدودیت تردد شبانه در تمام شهر‌های شهرستان از ساعت ۲۱ تا ۴، از مردم می‌خواهیم از تردد در شهر جز در مواقع اضطراری خودداری کنند.

به گزارش«پیغام»؛ عباس جمشیدی در جلسه شورای سلامت این شهرستان با موضوع آخرین وضعیت کرونا گفت: برای موفقیت در اجرای طرح کنترل و کاهش بیماری کووید ۱۹ به همراهی همه دستگاه‌ها نیاز است، از این رو تلاش می‌شود تا در جلسات روزانه ستاد کرونا، وضعیت اجرای این طرح در مناطق مختلف شهرستان بررسی و با حل مشکلات و موانع، زمینه تحقق اهداف آن فراهم شود.

او ادامه داد: اجرای موفق این طرح که با هدف شناسایی، پیگیری و حمایت از بیماران کرونایی و خانواده‌های آنان در حال اجرا است، روند افزایشی این بیماری را در پاییز کاهش داد، هرچند این موضوع، نباید موجب عادی انگاری مردم شود که تا به امروز در همه مراحل و با وجود همه فشارها، با ستاد کرونا همراهی کرده‌اند.

فرماندار شهرستان بوشهر، با تشکر از تلاش و همراهی اصناف و مشاغل مختلف شهرستان در اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند کرونایی، عنوان کرد: با توجه به تداوم محدودیت‌ تردد شبانه در تمام شهر‌های شهرستان از ساعت ۲۱ تا ۴، از مردم می‌خواهیم برای جلوگیری از اعمال قانون و جرایم راهنمایی و رانندگی، از تردد در سطح شهر جز در مواقع اضطراری خودداری کنند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124071

نظـــرات شمـــا