کد خبر : 124105       تاریخ : 1399/11/07 09:23:15
باید انتظار‌ها متناسب با واقعیت‌ها باشد

باید انتظار‌ها متناسب با واقعیت‌ها باشد

مربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: باید انتظار‌ها متناسب با واقعیت‌ها و به دور از احساسات باشد، زیرا همه دوست دارند همه بازی‌ها را ببریم ولی باید واقعیت‌ها را نیز در نظر گرفت.

به گزارش«پیغام»به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ محسن گلستانی مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از مساوی بدون گل تیمش برابر رایکا بابل در جمع خبرنگاران بیان کرد: هر تیم برای امتیازگیری، قهرمانی و یا سقوط باید پازلش تکمیل شود، پازل ما پازل سقوط بود.تیم ما دو هفته مانده به شروع مسابقات مجوز تیم‌داری، مربی و حتی بازیکن از فصل قبل نداشت.

او ادامه داد: باید انتظار‌ها متناسب با واقعیت‌ها و به دور از احساسات باشد، زیرا همه دوست دارند همه بازی‌ها را ببریم و به لیگ برتر صعود کنیم، ولی باید واقعیت‌ها را نیز در نظر گرفت.

مربی شاهین شهرداری بوشهر عنوان کرد: شاهین زمانی که می‌خواست بازیکن جذب کند، همه بازیکنان‌، تیم‌های خود را انتخاب کرده بودند و حتی برای تست‌گیری نیز تعداد بازیکنان به حد نصاب نمی‌رسید.

گلستانی گفت: ساختار باشگاه‌داری ساختار مناسبی نیست، زیرا پارسال دو تیم فوتبال استان بوشهر به دسته پایین‌تر سقوط کردند.

او افزود: با توجه به مشکلات ساختاری، اگر بوشهر چهار تیم هم در لیگ برتر داشت بدون شک باز هر چهار تیم از سقوط می‌کردند.

مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: اکنون همه انتظار دارند شاهین با وجود همه مشکلات در برابر تیم‌هایی با شرایط متفاوت مقابله کند و آن‌ها را برای صعود به لیگ برتر از پیش رو بردارد.

گلستانی عنوان کرد: تیمی که از لیگ برتر سقوط می‌کند با توجه به فشار روانی ناشی از سقوط شرایط سقوط مجدد دارد که این رویه سال‌های قبل نیز برای تیم‌هایی مانند گهر درود و برق شیراز رقم خورده است.

او گفت: شاهین در ابتدای فصل زمان طراحی برای نقل و انتقالات را انجام داد و هر مربی دیگری جز فراز کمالوند بود شاید موفق به جذب ۱۵ بازیکن نیز نمی‌شد.

مربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در خصوص تساوی تیمش برابر رایکا بابل بیان کرد: شاهین در خط حمله کمبود بازیکن دارد و همان طور که در قبل هم گفته شده برای بهبود نتیجه‌گیری باید نسبت به حل آن اقدام کند.

گلستانی همچنین با انتقاد از تیم داوری عنوان کرد: با وجودی که تیم حریف حدود نیم ساعت روی زمین خوابیده بود، ولی داور تنها پنج دقیقه وقت اضافه اعلام کرد که این میزان دقیقه وقت اضافه می‌تواند تنها برای تعویض بازیکنان باشد. داوران امسال در هر لیگی هر طور که بخواهند قضاوت می‌کنند.

در هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور، شاهین شهرداری بوشهر امروز در ورزشگاه شهید مهدوی این شهر در برابر رایکا بابل به تساوی بدون گل رسید.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124105

نظـــرات شمـــا