کد خبر : 124835       تاریخ : 1399/12/18 11:12:2
دستگیری پسری که پدرش را کشت

دستگیری پسری که پدرش را کشت

پیغام: فرماندهي انتظامي شهرستان دشتی گفت: فرزندی كه پدر 80 ساله خود را در يكي از محله های بخش کاکی از توابع شهرستان دشتی به قتل رسانده بود،‌ دستگير شد.

به گزارش «پیغام»؛ سرهنگ "جهانبخش صیادی" اظهار داشت: در آذر ماه سال جاری گزارشی مبنی بر یک مورد فوت مشکوک فردی بنام “غ . ک” در منزل فرزندش در يكي از محله هاي شهر کاکی به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامي در محل، مشخص شد پیرمرد 80 ساله درازکش روی زمین افتاده و فوت کرده است. که در این رابطه  بررسي هاي تخصصي در خصوص علت وقوع اين حادثه آغاز و جسد برای معاینه و کالبد شکافی به پزشکی قانونی استان انتقال شد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد:‌ در تحقيقات اوليه، با توجه به وجود آثار کبودی و گذشت زمان از فوت متوفی احتمال وقوع جنایت برای کارآگاهان متصور بود.

سرهنگ صیادی اضافه کرد:  پس از وصول نتیجه کالبد شکافی که نظریه جنایی بودن مرگ پدر 80 ساله را تایید کرد، کاراگاهان پلیس آگاهی به یکی از فرزندان متوفی مظنون و با هماهنگی با مرجع قضائی نامبرده را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. 

وی تصریح کرد: متهم مذکور در تحقیقات فنی و تخصصی  به قتل پدر خویش با استفاده از ضربات متعدد وارده به قسمت های بدن متوفی با چوب معترف شد و انگیزه خود را از قتل اختلافات مالی با پدرش اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی در پایان گفت: نامبرده پس از اعتراف صريح به قتل با تکميل پرونده قضائي و صدور قرار مناسب روانه زندان شد .


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124835

نظـــرات شمـــا